Hellboy: Pekelná knižnice - Kniha druhá

Hellboy je poněkud svérázný vyšetřovatel Úřadu paranormálního výzkumu a obrany. Řešení jeho případů ho přivádí na prapodivná místa a vede k setkáním s prazvláštními tvory. Zároveň ho neustále pronásleduje jeho původ a to, proč byl přiveden na tenhle svět. Hellboyův duchovní otec Mike Mignola míchá pro čtenáře naprosto neodolatelnou směs bájí a legend, přidává skvělou atmosféru, akci a humor a to všechno jim pak podává v neobyčejně atraktivní kresbě. Není tedy divu, že si naši čtenáři již vychutnávají Hellboyovi příběhy již neuvěřitelných devatenáct let a dychtivě čekají na každý nový díl jeho dobrodružství. Nyní mají možnost si přečíst další čtyři Hellboyovy knihy ve dvojnásobném formátu a dozvědět se spoustu dalších zajímavostí přímo od Mika Mignoly. Čtyři díly Hellboye v jednom svazku ve velkém formátu, doplněné o velké množství skic, náčrtů a komentářů scenáristy a výtvarníka Mika Mignoly a Richarda Corbena. Svazek obsahuje: - Hellboy 5: Červ dobyvatel - Hellboy 6: Podivná místa - Hellboy 7: Pražský upír - Hellboy 10: Paskřivec...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291458/hellboy-pekelna-kniznice-kniha-druh-cLC-291458.jpg 516

Hellboy

Hellboy: Library Edition

Horory, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Comics Centrum

vojtech2887
17.07.2016

Další pokračování legendárního Hellboye, soubor 4 knih, se spoustou bonusového materiálu. V nadměrné velikosti, vazba, kvalita papíru... comics centrum odvádí skvělou práci. Dokonalost

Hellboy

Mike Mignola