Letenka z džungle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přesně takového muže Kerry hledala – na první pohled nebezpečného žoldáka, který se vyzná v džungli a ochrání ji před divou zvěří a bandami povstalců. Její úkol nebude lehký – musí zachránit skupinu dětí před nelítostným diktátorem a dovést je do bezpečí. Linc O’Neal ale není tím, za koho ho Kerry považuje. Souhlasí, že jí pomůže, ale jeho motivace má k ušlechtilosti daleko. Pokud přežijí cestu, která se zdá být sebevražedná, hodlá si vzít nejen nabízené peníze, ale i Kerry. V sázce jsou životy nevinných dětí, všude kolem panuje zlovůle a nedůvěra… a přesto mezi Kerry a Lincem vře zakázaná touha. Ani jednomu z nich nechybí odvaha, bojují s překážkami, aby zůstali naživu, a zjišťují, že jejich skutečnou výzvou je boj s ďáblem uvnitř…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480619/big_letenka-z-dzungle-3LH-480619.jpg 3.77
Série:

Hell Raisers 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , HarperCollins Polska
Originální název:

The Devil's Own, 1987


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Letenka z džungle

georginaa
23. listopadu

Během čtení jsem dost předvídala co se stane. A vskutku mi to sedělo s představou. Buď už na tolik znám S.B. a její styl, nebo mám tolik načteno, že mě nic nepřekvapí. Útěk v džungli byl akčnější než ta druhá část příběhu, a je to škoda. Mohl ten konec být trochu jiný, více děje, jak to dopadlo s fotkami a zda získal další cenu, a jak se děti adaptovali apod. Prostě plno kdyby....opravdu ještě pár stránek a mohlo to být dokonalé. Za mě tedy o jednu hvězdičku méně.

Szekynka
21. listopadu

Oddechovka od mojí oblíbenkyně, nezklamala jako vždy.


Luciska13
21. listopadu

Další hezká kniha Sandry Brown. Část odehrávající v džungli mě opravdu dost bavila, ale druhá část knihy už méně, škoda, že se autorka o prodírání džunglí a závodu s časem nerozepsala ještě o něco více a nevěnovala jí ještě větší část knihy.

Shanib
09. listopadu

První knížka, kterou jsem od Sandry Brown četla a neměla kriminální zápletku. Bylo to prostě prodírání džunglí, které vlastně proběhlo letem světem. Ani jednou jsem se o hlavní hrdiny nebála a žádné velké odhalení tajemství, jak tomu obvykle u S.B. bývá, se taky nekonalo. Váhala jsem nad třemi hvězdičkami, ale čtvrtou jsem nakonec dala za to, že konečně došlo na to, že hlavní hrdinové spolu byli pořád v kontaktu (nedostatečnou interakci mezi nimi jsem autorce v minulosti vytýkala).
Když to tedy shrnu, je to knížka, která nejede po zajetých kolejích svých předchůdců...a vlastně proč ne. Má 256 stránek, takže se nedá očekávat žádné veledílo, ale je to ta správná oddechovka. Mimochodem obálka se moc povedla.