Helena o sobě (a slavní o Heleně)

Kniha o naší známé zpěvačce Heleně Vondráčkové. Stálice populární písně Helena Vondráčková se otcem a synem Caisovými nechala přemluvit k napsání knížky o cestě, která ji přivedla z městečka Slatiňany do Prahy a která se později změnila v dálnici se stovkami měst, jež navštívila, kde zpívala, prožila řadu příhod a setkala se s mnoha zajímavými lidmi. Její barvité vyprávění zahrnující čas od dětství přes strmou kariéru až po dobu nedávnou provázejí vzpomínky, historky a názory přátel a kolegů zpěvačky. A tak nám knížka připomene písničky, které znal celý národ, dá nahlédnout do zákulisí pop music a současně přiblíží mnohé další její hvězdné protagonisty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102575/helena-o-sobe-a-slavni-o-helene-uaV-102575.jpg 3.212
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Camis, Moraviapress

Kniha Helena o sobě (a slavní o Heleně)

ViolettaCh.

Pěkně napsaná kniha o životě známé zpěvačky, viděného jejíma očima, doprovázená spoustou fotografií a dalšího materiálu z jejího archivu.

martinaandulka
12.06.2017

Moje první kniha o Heleně Vondráčkové.Moc ráda se k ní vracím,je nádherně napsaná o Paní zpěvačce její osobní život,kariéra a to vše s krásnými fotografiemi :-).

Nebeští jezdci
Nebeští jezdci