Helen v zajetí touhy

Helen v zajetí touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202264/bmid_helen-v-zajeti-touhy-RbU-202264.jpg 3 10 3

Mladá hrdinka v sobě s příchodem dospívání objeví vášeň – silnou, spalující vášeň, která ji nutí uprchnout ze zapadlé rodné vísky na západním pobřeží Austrálie a vrhat se do milostných dobrodružství, která ji zavedou na druhý konec světa, konkrétně do alžírské pouště, kde večer co večer uspokojuje erotické choutky svých věznitelů a potají zapisuje svůj krkolomný erotický a životní příběh. Zároveň si uvědomuje, že takto zbavena svobody vlastně dosáhla svého velkého cíle, totiž pozbýt zcela své já a plně se rozpustit ve vášni. Helen se chce nechat plně ovládnout, chce být zmítána, vášní, muži i jinými ženami… posledním ostrůvkem její identity je touha po pomstě – chce se pomstít zrádnému milenci Júsufovi, který hnán výčitkami svědomí ji prodal jako sexuální otrokyni. Podaří se jí to?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Argo

Helen and Desire , 1954

Ála1968
14.09.2020 1 z 5

Jedna hvězdička za obálku-omlouvám se,ale větší BLBOST jsem snad ještě nečetla.

zbožňuju_knihy
06.07.2017 2 z 5

Kniha mi přišla úplně mimo, podle mne se žádná taková žena nenajde a je jasné, že to napsal muž-celou dobu jsem měla pocit, že takhle ženy nemyslí.
Byly chvíle, kdy jsem se doslova nutila číst, takže obě oči mám přivřené a dávám dvě hvězdy jako maximum..

Dax
20.04.2016 2 z 5

Kniha jen a jen o sexu a neuvěřitelně blbých mužích, které si hlavní hrdinka omotavá kolem prstu, teda kundy. Občas se to proloží lesbením a hotovo. Nuda, ale kniha má pěknou růžovou záložku.

erotika

Alexander Trocchi
skotská, 1925 - 1984
2014  58%Helen v zajetí touhy
2007  68%Kainova kniha

Kniha Helen v zajetí touhy je v