Hedvika

Hedvika https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1103/hedvika-1103.jpg 3 22 6

Patnáctiletá Hedvika neprožívá právě to nejlepší období svého života. Po rozvodu rodičů se s maminkou musejí hodně uskromňovat a ani přechod ze základní školy na gymnázium neprobíhá přesně podle jejích představ. Kvůli přemíře učení se dokonce musí vzdát svého největšího koníčka - koní, což nese mimořádně těžce, mnohem víc než zradu své nejlepší a vlastně jediné kamarádky Kamily. Její život úplně změní až setkání s trochu tajemným, ale tím zajímavějším Olinem. Samozřejmě se do charizmatického mladíka okamžitě zamiluje, on však její lásku bohužel neopětuje a trvá dlouho, než jí prozradí svoje pečlivě skrývané tajemství. Teprve pak Heda pochopí.... celý text

Sariega
22.12.2020 4 z 5

Ta kniha se mi dobře četla jen bych byla radši kdyby pokračovala dál protože ten konec se i zdál tkaoví jako kdyby autorku už nic nenapadalo a tak to ukončila.

Pulp_catastroph
03.08.2020 1 z 5

(SPOILER) Tohle by se mělo spíše jmenovat: Můj idol je gej!

Ann98
26.12.2017 5 z 5

Slabý průměr. Dívčí román vypráví o dospívání gymnazistky Hedviky, o jejím kamarádství a první (nešťastné) lásce. Cením si toho, že jsou zde popisovány skutečné problémy běžného života. Tohle Zuzana Francková umí. Konec mě velmi překvapil, čekala jsem cokoliv jiného, ale toto určitě ne. Poučení: Ne vše bývá tak, jak se zdá.

bookwoman
13.11.2016 4 z 5

U této knihy mě překvapil nečekaný konec.Jinak byla kniha hezká na odpočinkové čtení.

eletrika03
07.03.2014 3 z 5

Celkem dobrý nápad a trochu mě udivilo ten konec.

sabanka
13.09.2012

úžasná knížka a dokonce i vtipná:D zasmála jsem se mocinky xD