Přijdu si pro tebe

Přijdu si pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1948/bmid_gamblers-prijdu-si-pro-tebe-7go-1948.jpg 4 361 48

Hazardní hráči série

Londýn, 1820. Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího...Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Historické romány

Vydáno: , Domino

Then Came You , 1993

petraj30
03.08.2019 5 z 5

Moc krásný příběh. Lily byla skvělá. Dělala vše, co bylo třeba pro záchranu své rodiny a Alex jí velmi pomohl. Líbilo se mi to o trošku víc, něž druhý díl

Audreyh
04.05.2019 4 z 5

Tak samozřejmě červená knihovna, ale já mám ráda, když se za osudy hlavních postav skrývá něco hlubšího ... tady to bylo splněno. Jak ona, tak on, mají za sebou minulost a dokáží se s ní vypořádat. Líbilo se :-)

Maruš.D
15.08.2018 5 z 5

Tento příběh je velmi dojemný. Ztratit své dítě musí být neskutečně těžké, ale vydírání a to co se děje Lily je snad ještě horší. Zamilovala jsem se do postav a rychle se sžila s dějem. Tato kniha patří mezi nejlepší od L. Kleypas a stojí za to, si ji přečíst :-)

michaela8804
27.07.2018 3 z 5

Ze začátku jsem to hltala, bylo to vtipné a slovní přestelky Alexe a Lily byly fakt legrační. Všechno super, až do druhé třetiny, kdy se to začalo kazit tím, že příběh se vlekl a už už to vypadalo, že se něco vyřeší a zase nic. To mě upřímně dost unavilo.
Lili mi byla hodně symaptická tím, jak se chovala ve společnosti. Alex byl za začátku mrzout, ale nějakým záhadným prozřením se zamiloval. Moc dobře nechápu, jak k tomu došlu, protože to přišlo prostě ze dne na den, ale budiž. Jsou i lepší příběhy, nemůžu si pomoct. Tohle je za 3 hvězdy.

vcielka
17.06.2018 5 z 5

Velmi pekne napisany a podany pribeh. Uverila som obom ich konanie i utrpenie i iskrenie. Paci sa mi ze Kleypasovej hrdinovia nikdy nie su hlupi a kazdy je vzdy iny. Vcera som ho docitala uz po druhy raz s odstupom pol roka a viem ze to nebolo naposledy. Kleypasovej knihy sa daju citat stale dokola a neomrzia.

avalonek
15.06.2018 5 z 5

Takhle blažený výraz a lehký úsměv jsem po přečtení knihy dlouho neměla.Tohle bylo okouzlující dílko.Lily byla naprosto úžasná žena s vlastním názorem a ničeho se nebála,jen ztráty milovaného Alexe,když mu vyjeví své tajemství..Ale ten nezklamal a čtení mě nechtělo pustit..Bylo to opravdu nadherné a já jsem úplně nad míru spokojená..

isner
01.11.2017 5 z 5

Příběh je opravdu moc hezký, nejdřív jsem sice četla Sním o tobě /je to taky moc hezké/ a až potom jsem zjistila, že to je druhý díl, ale to vůbec nevadí. Hrdinka Lily mi něčím připomíná Scarlet z Jihu proti Severu, je to silná osobnost a snaží se se vším si poradit. Alex je chlap se vším všudy a jsem ráda, že si navzájem pomohli. Kdo má rád romantické příběhy, vřele doporučuji.

ariel platto
17.06.2017 5 z 5

Alex mě naprosto uhranul! Autorka ho popsala tak, že se mi při čtení jakoby zhmotnil do reality. A popis prvního milování byl Alex tak skutečný a úžasný...no nádhera! Knihu jsem si musela šetřit, abych ji nepřečetla hned. A když se blížil konec, utěšovala jsem se těšením na Dereka :)

haWranka
14.05.2017 4 z 5

Kdo má rád červenou knihovnu, nemůže být sérií Gablers zklamán. Knížky jsou plné citu, romantiky, erotiky, ale i humoru, napětí a trochou toho smutku. Když potřebuju jednohubku před spaním, nějaké nenáročné čtení po dlouhém dni, ráda po obou dílech série sáhnu.

Marci_Vaj
21.04.2017 5 z 5

krásný příběh :-)

Theia83
26.08.2016 5 z 5

Krásna kniha. Zaujala tak, že som ju prečíta za pár hodín.

účetní
16.06.2016 5 z 5

Nádherná knížka, jedna z nejhezčích. Alex i Lily jsou velmi sympatické postavy, Alex se správnou dávkou arogance, ale se srdcem na pravém místě, uměl dát najevo své city. Skvělý příběh bez hluchých míst. Opět prostě skvělá Lisa Kleypas. 5 hvězdiček je málo.

LilianaFalcon
25.04.2016 4 z 5

Hrdinka, co má šťávu :-D žádná upejpavá krasotinka... konečně ženská, co si jde za svým a jejím jediným problémem není, že kdysi někdy někoho políbila...

Etule
13.04.2016 5 z 5

I po opakovaném přečtení úžasný zážitek. Když Lily myslela na dcerku, tak se mi úzkostí svíralo srdce. Mám moc ráda tenhle příběh. :)

havrmoni
21.03.2015 5 z 5

A znovu přečteno a opět mě pohltil a vcucnul dovnitř celý nádherný příběh. Kráááááááásná romantika. :-)

malazluta
29.01.2015 4 z 5

Hezký a zajímavý příběh, sympatické postavy... prostě L. Kleypas.

havrmoni
16.12.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem, moc hezké.

bzdenca
04.04.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka, sice tušíte jak příběh dopadne, ale stejně se od knihy nemůžete odtrhnout. Nebo aspoň já jsem jí četla jedním dechem :)

Bet
28.03.2014 3 z 5

Byla místa kde jsem se nudila , ale potom místa že jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Příběh je velmi zajímavý.

Paithe
25.12.2013 4 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst a chvílemi se musela nutit, abych knihu nezahodila. Pak jsem se docela začetla, ale myslím, že autorka napsala i lepší tituly.

Anglie 19. století romance historické romance

Lisa Kleypas
americká, 1964
2017  86%Chladnokrevný ničema
2004  86%Tajná láska
2001  87%Přijdu si pro tebe
2005  87%Tajemství letní noci
2000  84%Záhadná kráska

Kniha Přijdu si pro tebe je v