Hejno havranů

Hejno havranů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475883/bmid_hejno-havranu-B2m-475883.png 4 469 99

Havraní bratrstvo série

Autorčin milostně laděný román je směsicí erotiky, pomsty, tajemství a hledání pravdy. Hlavní protagonistkou fascinujícího příběhu je Cecílie Hornerová, dcera majitele továrny, která je nucena pracovat v otcově závodě v Triple Falls, a to ze dvou důvodů: aby nepřišla o jmění a aby mohla finančně podporovat svou matku, s níž se Cecíliin otec Roman Horner před mnoha lety rozvedl. Významnou roli v celém příběhu hrají její nejlepší kamarádka Christy a Sean s Dominikem. Milenecké vztahy mezi Cecílií a těmito muži se postupně začnou komplikovat. Navíc se dozvídá, že mají co do činění se spolkem havraního bratrstva. Je to tajné uskupení, o kterém se toho mnoho neví. Cecílie musí začít jednat. Chce dostat odpovědi na nezodpovězené otázky. Závěr první části je překvapivý, a tak jistě budete chtít vzít do ruky druhou část tohoto díla, abyste zjistili, jak vše dopadne.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Flock , 2020

mmmisulka.r
18.07.2023 5 z 5

Ufff, co tohle, sakra, bylo???
Jsem trochu znechucena, ale vlastne velmi, velmi příjemně. Až mě to samotnou překvapuje. Ale ne, vlastně jsem ohromena, a to dost!
Hlavni hrdinka jejíž povahové vlastnosti jsou přímo úměrné věku. I když mi občas stvala, dalo se to pochopit. Další dvě hlavní postavy?? No, můj ty světě! Jsem toho příběhu plná. A bez čekání jdu na druhý díl, protoze prostě musím. Tohle byla fakt síla, bylo to neskutečně vzrušující, plné chytrých a hlubokých myslenek, sexu, naivity ze strany Cec, touhy, vtipu, obav.... a všechno to neskutečně souznelo. Tohle bylo fakt super počtení.

Books_by_Dee
08.06.2023 2 z 5

IG: @books_by_dee

Možná je to tím, že jsem do toho šla s velkým očekáváním, možná mě to jen nesedlo vzhledem k tomu, co jsem četla předtím, možná jsem jen nebyla připravená na velký drama a tajemství, možná jsem to jen četla ve špatný čas. I to se občas čtenáři může stát.

Celou dobu, co jsem to četla jsem vůbec nevěděla, co si o tom mám myslet. Dobře jsem hodnotila krátký kapitoly a některé erotické scény, které jen tak z hlavy asi nedostanu, ale příběh jako takový mě nějak nezaujal. Ani postavy. Cecilka mě šíleně lezla na mozek , blbka největšího kalibru a chlapáci Sean a Dom, no nezamilovala jsem se ani do jednoho. Jako kdybych si musela vybrat tým, tak jsem pro Doma, ale jako nutím se do výběru. Jejich vztahy jsou neuvěřitelně toxický (a to jsem četla Zvrhlýho krále a tak toxické mě to nepřišlo). Když ji Sean rozbil hodinky, chtěla jsem mu rozbít nos. Nechápu Cecilku, kluky a ani Cecilky rodiče. Všichni jsou tady divní a nikomu nic nevěřím.

V jednu chvilku mě to tak nebavilo číst, že jsem přešla k audioknize, ale tam byl tak šíleně namluvený Sean, že to pro mě taky nefungovalo. Pro mě to asi bylo až moc tajemný a až moc dlouho jsem nevěděla o co tam vlastně půjde.
Nakonec hodnotím 3 , protože tak nějak předpokládám, že mě tenhle první díl měl jenom jakoby nalákat na díl další a i @once_upon_a_book_and_me mě řekla, že 2 díl je zaručeně lepší, a i ty které nezaujal první díl, tak si sérii nakonec díky 2 dílu zamilovaly. Tak v to budu věřit. A třeba možná jenom opravdu nebyl správný čas. Tři hvězdy má taky za ty úžasně popsaný erotický scény, ty se fakt autorce povedly, a tak nějak ve mně ta knížka něco nechala a zajímá mě jak to s tím celým tajemstvím vlastně bude.

TaňulKA1997
17.05.2023

Cool! nejlepší eroťák. jdu do druhýho dílu. fakt doporučuju.

Mishaacka
17.05.2023 5 z 5

Tak to byla skvělá jízda! Naštěstí čtu série, až jsou komplet vydané, takže se hned hrnu do druhého dílu.
Nejdříve jsem byla lehce zklamaná, že jsem opět sáhla po YA sérii, protože Cecílii je 19 let. A pak to zachránili kluci, kterým bylo 26. A proto se dalo očekávat, že Cec bude jednat a myslet, jako puberťačka. V tom mě mnohdy štvala a její myšlenkové pochody jsem přeskočila. A pak tu máme slunečného Seana a deštivého Dominika. Přiznávám že i když sexy zloduši mají v mém srdci místo, tak jsem si totálně zamilovala Seana. Milostná zápletka byla neotřelá a velmi uvěřitelná.
Kniha mi částečně připomínala moji milovanou sérii Elitní klub králů, jen teda o něco málo temnější :-) Ale hromada tajemství, spoustu otázek - většina zůstává nezodpovězena, takže se rychle těším na pokračování. Částečně jsem i závěr uhodla a fakt jsem zvědavá (podle tajemné předmluvy 25 leté Cec), kam to všechno povede a co se semele. Kniha je neuvěřitelně čtivá a nenechá vás v klidu, dokud nejste na konci a kdy nutně potřebujete pokračování

Hatshepsut
06.05.2023 5 z 5

"Skupině havranů se říká spiknutí, a já si uvědomuju tu ironii.
Tihle ptáci se v dospívání spojují, aby vytvořili pouto jako rebelující teenageři. Jsem si jistá, že to byl také čas, kdy vzniklo bratrstvo havranů. Nakonec si najdou druha a vědci říkají, že havrani se párují na celý život."

Určitě čtivý erotický příběh s originální dějovou linkou. Konec napínavý, takže naštěstí druhý díl už čeká!

Dizzy3
03.05.2023 3 z 5

Sakra proč tu někdo psal, že je to směsice Rychle a zběsile? Takhle si teď moje hlava představuje Dominika jako Vin Diesla což je bleee a totalně anti-sexy, takže u milostných scén trpím jak pes :D
No nic zpět ke knize - předmluva byla hrozná! Moc složitých myšlenkových pochodů, naštěstí samotný příběh už celkem krásně plynul a byl čtivý a řekněme opravdu neotřelý. Ano dlouhé myšlenkové pochody tam stále byly, ale dalo se to zvládnout. Nicméněstejně jak trpěla Cecílie tak jsem chvílemi trpěla i já, když autorka psala v hádankách nebo situaci nijak zvlášť nepopsala a já jsem nevěděla, která bije. Milostný trojúhelník je sice dobrovolný, ale já stejně fandím Seanovi (a není to jen kvůli Dieslovi :D) takže jsem dost zvědavá jak to dopadne. Jádro příběhu je zatím v plenkách tak uvidím co přinese druhý díl.

Krlu
19.04.2023 3 z 5

Ufff. Knížku jsem právě dočetla a vůbec nevím, jak hodnotit Ze začátku mě knížka nebavila! Přišla jsem si na ni moc stará a nechtělo se mi číst o 19 leté holce a jejich namachrovaných nápadnících. Ale četla jsem ji v rámci štafety, takže jsem cítila nějakou povinnost ji dočíst. Samozřejmě jsem se začetla a byla jsem moc zvědavá, co bude dál... snad všechny postavy v knížce jsem neměla ráda, nikdo z nich mi nepřirostl k srdci... naivní až tupá Cecílie, která snad nerozezná fyzično od skutečné zamilovanosti (ale co chci, když je ji 19, nebyla jsem jiná ). Sean věčně s cigaretou v hubě smrděl až u mě v posteli a Dominik? Tak toho jsem nepochopila ani po přečtení celé knihy a odhalení určité části všech těch tajemství. Přesto všechno je knížka opravdu čtivá, s dost erotickým nábojem (moje první zkušenost), zahalená do několika velkých tajemství. Vím, že existují i další díly, co ale stále nevím je, jestli ho chci číst Tak za mě asi 3,5*/5*

lucisa.n
15.04.2023 3 z 5

Cecílie je rodinnými okolnostmi nucena se přestěhovat ke svému otci, se kterým se dlouhodobě nevídá a jejich vztah je tak víceméně formální a na bodu mrazu. Její otec je movitý majitel velkého sídla a spousty továren. V jedné z nich bude Cecílie pracovat, aby nezahálela a svému otci dokázala, že jednou bude dobrým následovníkem. Jelikož je Cecílie na úplně novém místě, rozhodne si svůj pobyt užít na maximum, už nechce být ta zakřiknutá holka. To se jí splní, když se seznámí se Seanem a jeho partou. Všechny zdobí havraní tetování a Cecílie se snaží přijít na kloub, co toto tetování znamená. Začíná tak neuvěřitelná jízda vzrušujících zážitků, alkoholových dýchánků a samozřejmě nových sexuálních zkušeností.

Musím říct, že už než jsem se do knihy pustila, byla jsem trochu v rozpacích. Je to docela bichle, druhý díl ještě větší a obsahuje téma - erotiku, kterou já v knihách příliš nevyhledávám. Ale co, řekla jsem si, že přece nemám co ztratit, vyzkouším něco nového a maximálně můžu být příjemně překvapená.
Překvapená jsem byla zejména z toho, jak čtivě je to napsané. Stránky mi mizely pod rukami. Docela mě příběh i bavil, sice byl takový jednoduchý, bez hlubší myšlenky, ale šlo to. Jen do té dobrý, než se pořádně rozjela vztahová a erotická linka. To už jsem pak jen kroutila hlavou. Musím říct, že erotická část mi přišla dost neotřelá, takže kdo toto téma vyhledává a má rád, zkuste. Mně to ale docela znechutilo. Ale to jsem prostě já. Trochu jsem doufala, že toho sexu tam bude méně, ale ono v podstatě o nic jiného nejde. Tajemství ohledně havraního tajemství zůstalo neobjasněno, to mi trochu vadilo. V ideálním případě bych si představovala, že bude alespoň trochu odtajněno na konci prvního dílu, aby se člověk těšil na ten druhý. Ale bohužel. U hodnocení jsem dlouho váhala mezi 2-3 hvězdami. Kdyby půlila hvězdy, bylo by to asi na 2,5, ale jelikož to nedělám, dávám hvězdy 3, i když slovní hodnocení tomu nemusí úplně odpovídat. Nicméně na dvě hvězdy mi to zase nepřišlo, to dávám ještě větším průserům.

TerapieKNIHOU
11.04.2023 5 z 5

Dokážete udržet tajemství?

Fuhaa. Tohle byla jedna velká emocionální horská dráha. O knize jsem přemýšlela ještě dlouho po jejím přečtení, což se mi fakt nestává. Love it.

"Jediná láska, kterou jsem kdy poznala a po které toužím, je ta která mě udržuje nemocnou, nemocnou touhou, nemocnou chtíčem, nemocnou potřebou, nemocnou zármutkem."

Knihu jsem dost dlouho odkládala a žila v domnění, že se jedná o nějáké fantasy. Omyl. Žádná kniha tohohle žánru ve mně asi nikdy nevyvolala takové nutkání ji dočíst během 1 dne nebo dokonce začít číst další díl v AJ. Čtivá, vášnivá, plná záhad, napínavá zkrátka návyková. Mělo to všechnonapětí, jiskru, drive, bylo to spicy a co víc? Perfektní příběh opředený tajemstvími s obrovským na konci. Už rozumím té poznámce v anotaci. Kniha má tempo, pořád se něco děje a stránky až moc rychle ubíhají.

Tentokrát máme hned 3 hlavní postavy. Uuu. Tohle trioCecila (u mě Sísí), Sean a Dominic. Anotace nám z tohohle příběhu plného hádanek, rychlých aut a přitažlivých fešáků prozrazuje celkem hodně, takže to skipnu a navícdokážu udržet tajemství.

Cecília - sympatická, mladičká, trošku masochistka, v mnoha ohledech naivní, toužící po velké lásce.

Sean - sympaťák na první pohled, milý, pozorný a velice trpělivýklasický dream boyfriend.

Dominic - sarkastický, chladný, tajemný "Vajíčka-naměkko, káva-černá, pivo-studené, hudba-hlasitá, auta-rychlá. A ženy..."

Oba dva jsou přesně ten typ, před kterýma Vás máma varuje a táta vítá na verandě s brokovnicí. Oba převrátili její svět o 180°, učinili barvy živějšími, zvuky sladšími a život snesitelnějším a oba Vám ukradnou srdce stejně jako Sísí. Jenže kterého si vybrat? A co když nemusíte? Jednomu patří dešťové dny, druhému ty slunečné.

Pokud hledáte spicy romanci se dvěma pohlednými muži, opředenou hádankami, tajemstvím a obřím cliffhangerem na konci tak tohle je přesně kniha pro Vás.

JaAnička
01.04.2023 3 z 5

Taková Amo Jones na steroidech se stejně otravnou nejvyspělou hrdinkou, která je akorát víc vnitřně ukecaná...no ne, vážně...její monology jsou opravdu otravné a
Většinou vcelku úplně zbytečné a nesmyslné.
Kluci jsou prostě klasika...od podobně laděného románu bych ani nic jiného nečekala....příběh je možná zajímavý, ale prakticky jsme nic nedozvěděli a věta "měla jsem si vygooglit něco o havranech, hned bych toho věděla víc," mi tu moc nepomohla.
Konec byl zbytečně zrychlený a tak moc divný, že si člověk prostě musí přečíst druhý díl.

libuse6749
15.03.2023 3 z 5

Celý příběh se točí okolo milostného trojúhelníku, nechybí tajemství, trošku napětí, ale z mého pohledu i hodně naivity. Nelíbil se mi manipulativní nádech od jednoho z hlavních hrdinů, který se něčemu hrozně bránil, ale jeho chování pak plynulo místy proti jeho zásadám. Co mě překvapilo, tak na můj vkus dost alkoholových pitek a vyhulených jointů. Ale berte mě hodně s rezervou přece jenom už jsem stará škola. Co i mě však dostalo, byl konec, který beru od autorky jako jeden velký podraz.

Alena3029
14.02.2023 1 z 5

(SPOILER) Četlo se to samo. Ale čekala jsem o trochu víc. Samotný příběh by mohl být zajímavý, ale zdá se mi krapet nedomyšlený, nekteré momenty nedotažené. Erotické scény jiskří, ale i v nich mne některé drobnosti ruší. Třeba že na jedné stránce Cecílii milenec (fakt se mne neptejte, který znich to byl) zajede pod triko a objíždí okraj podprsenky, a o stránku dál jí triko stáhne, aby zjistil, že dnes si podprsenku nevzala. Je to tatáž milostná scéna podotýkám... Myšlenka dvou milenců mne sice neuráží, ale nepřesvědčilo mne, že by to mohlo být reálné - tedy v takovémto provedení. Každopádně začínám druhý díl, abych zjistila, jestli se to všechno nějak vytříbí...

annaliesen
25.01.2023 3 z 5

První díl super a kluky zbožňuji

katasokolov
15.01.2023 5 z 5

No sakra, co to jako bylo ?!

Tak od téhle knihy jsem očekávala jen oddechovou červenou knihovnu, kterou si proložím vážnější čtivo. Ale ve finále, to byla pecka, jak hovado!

Příběh je taková směsice Rychle a zběsile s Riverdale dohromady (u toho tedy zejména postavou Veroničina otce Hirama Lodge). Musím se sklonit před uměním autorky, a to jak v oblasti dávkování napětí, tak také před milostnou stránkou příběhu. Ta mne tedy dostala hodně. Bylo to osvěžující a zase něco úplně jiného. Překvapivě je děj proložen i filozofickými úvahami a zpochybňováním paradigmat, západních hodnot a otázkami nastolovaní diskurzu.

Hned jsem objednala druhý díl a těším se na konečnou část, která by měla vyjít tento duben. Můžu vám říct, že jsem ráda, že jsem objevila danou sérii až teď….protože jako čekat rok na pokračování jedničky ….po té finální větě…to by bylo skoro nemyslitelné :D.

Doporučuji všemi deseti milovníkům romantických příběhů, jež jsou okořeněny notnou dávkou tajemství a také mnohými společenskými tabu.

“JSEM SEN KAŽDÝHO PSYCHIATRA” :-D

jitka3027
12.12.2022 5 z 5

Začátek mě vlastně moc nenadchnul, jízda začala až po několika desítkách stránek. A pak jsem nemohla přestat číst...
Skvělé a těším se na pokračování...

KikinaBikina
10.12.2022 3 z 5

(SPOILER) Hejno havranů. Názor na tuto knihu jsem si musela nechat rozležet v hlavě a uspořádat si myšlenky. Jako první věc musím říct, že autorka umí psát. To bez debat. Kdyby to neuměla, knihu bych tak rychle nepřečetla.

Od příběhů s podobnou zápletkou se Hejno liší svým pohledem na Cecíliin netradiční vztah s Seanem a Dominicem, což bylo relativně osvěžující uprostřed typických zápletek (bohatá rodina, mafiánské skupiny/gangy, hrdinka snažící se všechny a všechno zachraňovat).

Ale teď přejděme k samotné recenzi. Jako první věc bych zmínila prolog. Proč se zabývá hlavní hrdinkou ve věku 26 let, když celou knihu sledujeme příběh dívky ve věku 19let? Možná jde jen o popojení s dalšími díly série, ale v kontextu prvního dílu mi připadá nesmyslné.

Ceciliin vztah nevztah s otcem je též naprosto o ničem. I zde se bude pravděpodobně jednat o budování prostoru pro děj další knihy, ale pokud bude v dalším díle svého otce Cecilie zachraňovat, vztah vyobrazený v této knize nemá racionální předpoklady k tomu, aby svého otce zachraňovala (pokud si odmyslíme všechny ty miliony na jeho kontě, které Cecilie má podědit).

Celé Bratrstvo Jánošíků a Robinů Hoodů je kapitolou samo o sobě. Sean i Dominic hlavní hrdinkou skvěle manipulují, i když si to sama neuvědomuje. Ona sama se chová jako totální naivka. Další osudy chlapců mě zajímají, i když si nejsem jistá, zda hlavní hrdinka vydrží být snesitelně nesnesitelná, nebo kvůli ní druhou knihu zaklapnu a už se nevrátím.

Každopádně při osekání milostných scén a myšlenkových pochodů Cecilie, se děj začíná rozjíždět až pár stran před koncem a končí totálním cliffhangerem. I proto se na druhý díl rozhodně podívám. V této fázi příběhu a s jeho současným vývojem jen počítám s klasickými odbočkami do pekel - přidáváním dalších postav (například sourozenci, které nikdo nikdy nezmiňoval), smrtí oblíbených postav a dalšími milostnými interesty + z hlavní hrdinky uděláme nesnesitelnou nánu.

Nevím, jak vy, ale já se nechám dalším dílem překvapit a prvnímu dílu série dávám prozatím 5/10

ydnac
06.12.2022 4 z 5

ELEKTRIZUJÍCÍ

TOUHU, VÁŠEŇ, SEX A TAJEMSTVÍ.
To spojuje Cecilii, Seana a Dominika.
Cecilie přijela do Triple Falls, aby splnila podmínky pro získání svého dědictví.
Musí bydlet v domě svého otce a rok pracovat v jeho továrně - na lince.
Tento děj však hodně přebíjí milostné scény a HEJNO HAVRANŮ :-)
Hodně žen se někdy muselo rozhodnout mezi dvěma muži, ale co když nemusíte?
Co když, záleží jen na vašem rozhodnutí?
Dívejte se na to očima mladé, mírně naivní a krásné dívky, která touží být obdivována a láká jí dobrodružství a rozdílnost obou mladíků. Tady hrají roli jiné části těla než mozek :-)
A TO TAJEMSTVÍ? NA TO TAKY DOJDE :-)

Jedná se o erotický román, které moc často nečtu a nečekala jsem žádný duchaplný děj, ale musím říct, že v rámci žánru je to čtivě napsáno.
Konec mě překvapil a vrhnul celý děj do zajímavější roviny :-)
Co dodat – potřebuji další díl :-)

Janulkaxxx
02.12.2022 3 z 5

Od téhle knihy jsem očekávala víc, asi jsem zmlsaná knihami od Amo. Myšlenka knihy není špatná, ale je tam strašně moc omáčky a strašně moc myšlenek od Cecílie které už mi lezly krkem a taky samotná Cecílie se mi nelíbí. Příběh je propletený tajemstvím, ale to začíná nabírat spád až ke konci knihy do té doby je to jen erotický román.

Moniska2410
18.11.2022 5 z 5

Autorka píše vážně čtivě a poutavě. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Cecílie je trochu naivka a v místě, kam přišla kvůli svému studeném otci, hledá přátele.
Sean a Dominik byli jako voda a oheň a ani se nedivím, že se do nich zamilovala.
Každopádně je kniha celou dobu neuvěřitelně tajemná, svým způsobem napínavá, zajímavá a sexy.
A já nutně potřebuju další díl .

Eva_Skala99
02.11.2022 5 z 5

To byla jízda. Měla jsem ke knize jistá očekávání, a dej je překonal. Doporučuji Pokud se vám bude líbit, neváhejte sáhnout i po druhém díle Exodus, ten je ještě lepší.

pro ženy erotika tajemství pravda a lež pomsta erotické romány

Kate Stewart
americká