Hašteřivá kráska

Hašteřivá kráska https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348891/mid_hasteriva-kraska-Bgl-348891.jpg 3 33 5

Clans série

< 7. díl

Jeho lehkomyslný opilecký bratr ruinuje klan a dívka, kterou miluje celý život, se dostává do spárů agresivního manžela. Poslední věc, kterou Thayne MacGowen potřebuje, je energická mladá žena s břitkým jazykem, s níž bojuje – bez ohledu na to, jak je svůdná… Poté, co Amalie jen o vlásek unikla nežádoucímu dohodnutému manželství, začíná nový život – s novou identitou. Se svobodou je však náhle konec, když se musí stát nevěstou mrzutého, ale neodolatelně krásného horala. Kdyby tak věděl, kdo Amalie ve skutečnosti je… Řízením osudu dochází k podivnému svazku a následuje souboj vůlí. Amalie se snaží zachovat svou identitu, Thayne se brání nečekané lásce – ale vášni se nedá poručit.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

A Perfect Knight for Love

rampapa
09.08.2022 5 z 5

Na třetí díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle sérii a tuhle autorku. Moc krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Nikusscha
15.03.2022 odpad!

Knihu jsem našla rozečtenou a já si říkala proč? Už to chápu. Autorčin styl psaní mi teda vůbec nesedl. Naprosto nesympatické hlavní postavy, děj rozvleklý a roztahaný na několik stran. Proč proboha?? A děj celkově o ničem. Kniha už nejspíš zůstane nedočtená, nedoceněná a zapomenutá

Aja39
06.03.2020 5 z 5

Pěkná kniha dobrý příběh bavilo mě to.

Hospodyňka
11.02.2020 4 z 5

Bavili mě slovní přestřelky hlavních představitelů, i když jeden mluvil o koze, druhý o voze a většinu knihy se řešila neutuchající touha hlavního hrdiny...že by to bylo tím kiltem :-)

mariva
09.04.2018 4 z 5

Nenáročná odpočinková četba ze skotské historie.

historické romance

Jackie Ivie