Harvardský psychedelický klub

Harvardský psychedelický klub https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78848/bmid_harvardsky-psychedelicky-klub-Nh4-78848.jpg 4 24 4

Harvardský psychedelický klub Jak Timothy Leary, Ram Dass, Huston Smith a Andrew Weil změnili s LSD padesátá léta a nastartovali Novou Ameriku Jeden z nejznámějších amerických novinářů s humorem sobě vlastním odhaluje životní příběhy čtyř charizmatických vizionářů, kteří navždy změnili americkou kulturu – Timothy Learyho, Richarda Alperta (Ram Dasse), Hustona Smithe a Andrewa Weila. Jejich zkoumání rozšířeného vědomí položilo základy pro společenskou, duchovní, sexuální a psychologickou revoluci v polovině minulého století.... celý text

Literatura naučná , Biografie a memoáry , Historie

Vydáno: , Pragma

The Harvard Psychedelic Club , 2010

tomas2921
13.09.2022 5 z 5

Skvělá kniha. Informace které jsem nevěděl nebo nedokázal dát do souvislostí (Huston Smith, Andrew Weil a jeho role v rozpadu Harvardského psychedelického klubu...). Kudos autorovi a nakladatelství, doporučuji všem psychonautům.

painthers
30.05.2020 4 z 5

Biografická kniha o průkopnících výzkumu psychedelických látek a vlastně i květinových šedesátých let. Čtyři vědci, kteří změnili kulturu doby. Souvislosti z této knihy se táhnou až do dnešních dob, obzvlášť v dnešních dobách světové "psychedelické revoluce" je skvělé si připomenout slavná jména, která stála na divokém počátku.

z3rd
19.06.2018 3 z 5

zajímavá kniha ve velmi špatném překladu

buchio
16.06.2017 5 z 5

Tak tohle je velka parada. Nutkani vyzkouset lsd a skvely pohled na kus americke historie kdy se zacal menit svet a californie se stala stredem vesmiru. Ja jsem byl nadseny.

drogy psychologie kultura Amerika 50. léta 20. století vědomí vizionáři psychedelická psychoterapie

Autorovy knížky

Don Lattin
americká, 1953
2011  81%Harvardský psychedelický klub

Kniha Harvardský psychedelický klub je v