Harry Trottel a kámen MUDr. Tse

Harry Trottel a kámen MUDr. Tse https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5117/bmid_harry-trottel-a-kamen-mudr-tse-Fv4-5117.jpg 2 375 61

Harry Trottel série

Parodie na Harryho Pottera a Kámen mudrců, zcela za hranicemi dobrého vkusu, o něco delší než předloha. Ve Velké Británii super úspěšná série byla pro Čechy upravena, ale domníváme se, že je ještě mnohem veselejší. Ne že bychom neměli Pottera rádi, ale mnoho věcí je v té legendě podivných. Například: jak by mohli trápit chudáci mudlové největšího čaroděje? Kde se bere tolik sov? Viděl by opravdu předpubertální Potter v lucidním zrcadle své rodiče? A tak dále.... celý text

MorbidCuriosity
02.01.2015 odpad!

K téhle knize nemá smysl se moc rozepisovat. Já jsem pro každou srandu a parodie (ty povedené) s radostí uvítám, ale tohle bylo zkrátka a dobře trapné.

barleyfox
03.12.2014 3 z 5

Já to považuji za skvělou parodii, obecně mám parodie ráda a dost nechápu lidi, kteří to musí pořád kritizovat. Je to ujeté a zábavné. Na knihu jsem náhodou narazila v knihovně, úvod jsme četly s kamarádkou a dusily se při tom smíchy. Vážně moc doporučuji, bavila jsem se od začátku do konce.

Grafoy
09.11.2014 odpad!

Naprosto nechutná a nevkusná parodie.

lucie0942
23.09.2014 5 z 5

Po Pottermánii jsem neodolala a koupila jsem si i tuhle parodii. V životě jsem se tak u knížky nezasmála, což mi bylo trapně, když jsem seděla v kavárně a přes celou místnost se ozýval můj smích. Opravdu mě tato knížka dostala a i po letech se k ní ráda vracím.

Marillee
27.07.2014 5 z 5

Pamatuju si, když tahle parodie vycházela! S bratrem jsme se prali o to, kdo si ji přečte první. A jako menší děcko jsem se u toho strašně smála! Vzpomínám na ni ráda. :-)

kuceju
01.06.2014 odpad!

Fakt strašná blbost. Tohle dělají jen lidi, kteří prostě nejsou originální, tak píšou parodie na supr knihy. Ubohost...Jestli si autorka myslela, že bude mít nějaký úspěch, tak se šeredně spletla.

LilianVanRose
23.04.2014 5 z 5

Harryho Pottera miluji ale na tuto knihu jsem přišla náhodou. Jako menší ale hned mě chytla a opravdu dobře jsem se u ní zasmála :DDD Mě se to moc líbí jak jde o humor nepřijde mi to nějak že by se to dotýkalo přímo Harryho...prostě takový oddech od toho všeho... :)) Miluji knihy a miluji když mě kniha dokáže rozesmát :3

hradilovi.mk
19.02.2014 3 z 5

No nic moc, ale je fakt že jsem se aspoň trochu zasmála.

Nuny
05.02.2014 odpad!

Kniha je strašná. Nevím, co bylo autorčiným záměrem, ale rozhodně mě to nepobavilo a ani nijak nenadchlo. Dialogy jsem přeskakovala, protože to se teda nedalo a i když jsem knihu četla dost nezaujatě, bylo to trapné. Nápad žádný, originalita žádná, dojem z knihy... Nula.
Jak autorka na zadní straně knihy uvádí větu - "Už si to ta brýlatá továrna na peníze zasloužila!" - tak je to jen další z mnoha, kdo z té továrny těží. Je mi to líto, ale došla jsem k třetí kapitole (a to tak, že jsem přeskakovala mezi větami) a dál to nešlo. Zkoušela jsem to dvakrát a pokaždé stejný pocit otrávenosti a trapnosti.

holman
29.06.2013 5 z 5

Podle mě je tohle lepší než Harry Potter, člověk se u toho pořádně zasměje. :DDD

Budulman
28.05.2013 4 z 5

Jelikož jsem nečetl Harryho Pottera, nebyl jsem ovlivněný předlohou a Harry Trottel mi nepřišel až tak hrozný, jak se občas píše.
Podle mě je to taková nenáročná oddychovka, která sice nenadchne, ale ani ne urazí.

mercedes1j8
24.05.2013 5 z 5

Na Harryho Pottera sice nedám dopustit, ale toto... skvělé :D

Ell Amaterasu
25.04.2013 2 z 5

Tedy... Čekala jsem rozhodně víc. Půjčila jsem si ji v knihovně a byla zvědavá, co to bude za parodii.
U knížky jsem se někdy nudila a někdy smála. Převládala nuda.
Ale napsáno to je pěkně a možná, možná si přečtu i další díl, ale nejspíš asi ne.

mautina7
08.04.2013 3 z 5

Pohodová oddychovka, chvilku jsem se smála, chvilku nudila.. od takovéhle knížky se asi nic jiného ani čekat nedá :)

orson
30.12.2012 2 z 5

Hmm, byl jsem zvědavý, jak by mohla parodie vypadat. Zsmát jsem se moc nezasmál, ale napsáno je to pěkně a autor(ka) tam má i několik pěkných nápadů a děj, který kopíruje předlohu, má docela slušný spád. Ale další pokračování číst nebudu. Jednou mi to stačilo.

Barbiti
11.12.2012 odpad!

Stejné absurdní jako všechny parodie. Tak to dopadá, když někdo nemá vlastní nápad na knihu....smutné :(

Lady_Ef
23.08.2012 3 z 5

Tuto knihu jsem četla hodně dávno a stejně jako LilyFair si nejsem jistá, jestli bych ji četla znovu. Ale tehdy jsem se jí smála a na to nezapomenu..

Boidil
18.07.2012 3 z 5

Dobrá parodie na Harryho Pottera. :))

smetyl
20.03.2011 1 z 5

Četl jsem ji souběžně s Harrym Potterem. V té době, kdy jsem byl součástí celé té mánie okolo HP a jeho příběhů. Tenkrát mi to přišlo jako vtipná parodie. Dnes mi to přijde jako trapný pokus vydělat majlant na slávě původní knihy. I jako parodie dost slabé a trapné...

knedlik
06.02.2011 1 z 5

Hrozné. Je to sice dávno, co jsem ji četla a moc si z ní nepamatuji, ale na ten pocit po přečtení si vzpomínám do dnes.

parodie

Kniha Harry Trottel a kámen MUDr. Tse je v