Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnata https://www.databazeknih.cz/img/books/9_/9/bmid_harry-potter-a-tajemna-komnata-oEc-9.png 5 13821 809

Harry Potter série

Harry se vrací do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností… Tajemná komnata se znovu otevřela!

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets , 1998

kusma
15.01.2016 4 z 5

Pěkné pokračování. Pro mě trošku slabší než jednička, ale přesto jsem si čtení užila a těším se na další díly!

martinkaLLL
10.01.2016 5 z 5

Pěkná a napínavá, i když už ji čtu podruhé.

Terezkaa69
09.01.2016 5 z 5

Tento díl mám snad ze všech nejraději. Viděla jsem ho snad 248x. Líbilo se mi všechno od mnoholičného lektvaru po souboj s baziliškem.

čuřil
05.01.2016 4 z 5

Povedená knížka. Četli jsme jí s dcerou a té se líbila. Zejména pak Ufňukaná Uršula a pavouci v lese. Parta kolem Harryho je prostě oblíbená, a jak dcera řekla, že chce ve čtení dalších dílů pokračovat, tak vzhůru na třetí díl. Doporučujeme.

Vivi007
02.01.2016 5 z 5

super knížka, líbila se mi

Benjiki
31.12.2015 3 z 5

Podle mého nejslabší Potter. Možná pro přílišnou nelogiku. Jak autem našla hlavní dvojka vlak? Jak mohl tak zkušený čaroděj Brumbál přehlédnout naprostou neschopnost Zlatoslava? Jaká je pravděpodobnost nalezení deníku na dívčích záchodech? Jak velká je pravděpodobnost, že bazilišek ani jednou nikoho pohledem nezabije? Velmi slabé tři hvězdy, nebo až moc silné dvě. 5/10

Thaxssillissia
25.12.2015 4 z 5

Rowlingová zahrála na temnější strunu a udělala dobře. Dospívání je temné období...
Hlasy ve tmě, pochybnosti o sobě samém, o pomoci přátelům. To vše s neuvěřitelným prášilem Zlatoslavem Lockhartem.

Díl je dle mého mnohem lepší než první, ale hádám, že to bude v osobních preferencích, jako všechno ostatní.

kotasbk
20.12.2015 5 z 5

Zcela jistě se můj komentář nedostane k tolika lidem, jako komentáře s nejvíce "lajkama", ale jen chci říci, že knihu jsem přečetl skoro jedním dechem a stoprocentně mohu říci, že mě vtáhla do světa čar a kouzel. Přestože mi je dvacet let, tak stále tenhle kouzelný svět zbožňuji. Smekám před autorkou, nicméně jí musím vytknout její až přílišnou zálibu v Nebelvíru a nenávist vůči Zmijozelu. Každý dobrý kouzelník (dobrý či špatný) ví, že nejmocnějším kouzelníkem všech dob byl Zmijozelův dědic.

Denisa_a
13.12.2015

Jsem velice zklamaná z toho, že jsem nejdříve viděla všechny filmy a až potom četla knihy. Když jsem viděla filmy, byla jsem z nich unešená... Když jsem ale potom začínala číst knihy, vůbec jsem nechápala, jak se mi mohl film líbit... Kniha je prostě kniha a krásný příběh Harryho a jeho přátel to opět dosvědčuje :)

Sulfid
13.12.2015 5 z 5

Opět nádherná knížka. Jediné co mě trochu mrzelo, že moje oblíbenkyně Hermiona část knihy chyběla :), ale co se dá dělat. Už se moc těším na další díly.

tynka65

30.11.2015 5 z 5

Jednoduše skvělé

angloumene
25.11.2015 5 z 5

Harryho svět je v porovnání s prvním dílem o něco méně pohádkový. Zlo se nepřestává šířit a mladý kouzelník si postupně začíná uvědomovat, že je to právě on, kdo mu bude muset čelit.

JožkaJožka
11.11.2015

Přečetla jsem je všechny , a moc se mi líbily. Čtu je pořád znovu a znovu, nikdy mne to nemůže omrzet!

Knihomol10
29.10.2015 5 z 5

už mam přečténé všechny díly a nejvíc se mi líbíl 4 díl ohnivý pohár je tam hodně napětí.FAKT SUPER HARRY POTTER=)

Arya25
19.10.2015 5 z 5

Souhlasím! Filmy jsou jen oškubané knihy! V knihách se dozvíte mnohem více! Někdy ty postavy ani nevypadají tak jak by měly!!!

Terrez93
14.10.2015 5 z 5

naprostá bomba, Harryho jsem ještě nečetla navnadila mě kamarádka a musí říct,že mě to nadchlo, s filmem se to nedá vůbec srovnat, knížka je prostě knížka! Určitě někdy přečtu znovu

beruška@
13.10.2015 5 z 5

Miliju Harry Pottra a jeto fakt super...☺

Lenka-knihy
27.09.2015 5 z 5

Harry Potter je kniha něho srdce! U této knihy mi sice chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale když jsem se dostala do čtení tak jsem se nemohla odtrhnout. Super počtení! Doporučuji!