Harry Potter a Tajemná komnata

Harry se vrací do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností…
Tajemná komnata se znovu otevřela!

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352210/big_harry-potter-a-tajemna-komnata-j6b-352210.jpg 4.611658

Harry Potter 2.

24. listopadu

Super knížka.

Hermiona419
23. listopadu

Tenhle díl má ze všech nejraději!

MartaTkanička
23. listopadu

HP jsem četla když mi bylo 7 a strašně se mi to líbilo a pořád se k němu vracím. Nádherné pokračování , které bere dech.

Tůčomil
07. listopadu

Harry Potter 2 stějně jako Harry Potter 1 je boží na čtení např: na skalách, doma v teple na gauči a prostě při všem.
Tyto knihy miluji. Na začátku je to boží, ale když se začtete tak je to geniální. Takže dávám 5 , dala bych i 6, ale to nejde.

Hebrey

Zatímco "jednička" mě přesvědčila o tom, že Harry Potter není zase tak k zahození a nalákala k přečtení i dalších dílů, tento mi přišel o něco slabší. Nebyla to vyloženě nuda, ale některé zápletky byly takové "vycucané z prstu". Až závěr to poněkud vylepšil.

E_Lan

Znovu překrásná kniha plná fantazie a pro mě dokonce i překvapení. Opravdu originální, napínavé, zábavné a tak akorát dlouhé dílo. Nedivím se, že je tato série tak slavná. Děti, se kterými to každý večer čteme, to úplně “žerou” a to mě dodává snad ještě jednu hvězdičku navíc:-)

Adrim

Velmi pěkný příběh a i když znám film, byla kniha poutavá, napínavá i veselá.

evickakyticka

Harry se čte sám, kdo by jeho příběh neznal... Za čas se do Bradavic vrátím a budu pokračovat. Prozatím si dám pauzičku.