Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání)

Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání) https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265924/bmid_harry-potter-a-kamen-mudrcu-IRs-265924.jpg 5 743 139

Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a podstoupí souboj se zloduchem Voldemortem...... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Philosopher's Stone: Illustrated Edition , 2015

exitus
07.12.2016 5 z 5

Nekomentuji příběh - komentuji zpracování a to je opravdu nádherné. Možná je to jen pěkný trik jak prodat více knih s HP, ale kvalita tohoto vydání je nepopiratelná. Krása!

Natyna3
27.11.2016

Přečteno již po třetí a stále stejně kouzelné.

ivca3710
23.11.2016 4 z 5

Nádherné ilustrace. Úžasná děj! Zamilovala jsem se.

kika_
29.10.2016 5 z 5

Harryho Pottera samozřejmě přečteného mám už z dětství.. Celou sérii. Tuto knihu jsem si koupila hned jak vyšla, kvůli ilustracím, jelikož jsem velký fanoušek Potterovské série. Byla jsem opravdu nadšená. Připomněla jsem si, jak to vše bylo. Pořád stejně dobré, jak si pamatuji a ilustrace opravdu nádherné. Úžasné zpestření příběhu. Jsem vážně unesená a moc ráda, že tuhle knihu vlastním :)

MartinaF
25.10.2016 4 z 5

I když jsem na Harryho Pottera dost stará, přečetla jsem ho s radostí. Začátek byl trošku pomalejší na rozjezd, ale ke konci už to byl ten Harry Potter, kterého všichni znají.

ZanZara1
27.09.2016 5 z 5

Nádherná kniha. Můj přemilý Harry Potter první rok v Bradavicích s úchvatnými ilustracemi Jima Kaye. Vřele doporučuji všem do knihovničkové sbírky. Těším se nyní na říjen, kdy výjde Tajemná komnata.

Atuin
23.09.2016 5 z 5

Jakmile člověk otevře Harryho Pottera je povětšinou ztracen a je úplně jedno pokolikáté to je (Samozřejmě existují výjimky, které by si knihou ani nepodepřely dveře,ale ty by to však o sobě měly vědět a knihu ani neotvírat ). No a pokud jde o toto ilustrované vydání je člověk ztracen dvojnásob. Živé obrázky, které komentují knihu sami za sebe, prostě člověka odzbrojí. Neuvěřitelně se těším na další díl. :-)

combatgirl
29.08.2016 5 z 5

Velmi pěkné zpracování Harryho Pottera.Člověk se vrací do dětských let,když četl knižku s obrázkama :-)

kacka29
11.07.2016

Harry Potter a kámen mudrců byla první kniha, jakou jsem kdy přečetla a zároveň první film, který jsem viděla v kině, prostě srdeční záležitost. Je to má minulost, přítomnost i budoucnost. Ráda jsem si ji po všech těch letech přečetla znovu a znovu jsem si ji užila. I když znám ten příběh nazpaměť, vždy tam najdu nějakou novou drobnost. Opět jsem se smála vtípkům Freda a George o záchodovém prkýnku, opět jsem na konci plakala dojetím. Navíc jsem se pořád těšila na to, jaká okouzlující ilustrace bude následovat. Zaplavovaly mě vlny nostalgie a čtení jsem si vychutnala do poslední řádky.

bookwoman
06.07.2016 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila,měla pěkný děj a opravdu přenádherné ilustrace.Líbilo se mi to,že text byl rozdělen do dvou odstavců.Myslím,že tato ilustrovaná verze je spíš pro sběratelé a pro ty,kteří už to četli a ví o čem je děj,protože se musíte pořád dívat na ilustrace.
Tady tuto geniální knihu DOPORUČUJI všem,kteří mají rádi fantazii.

cisa
22.06.2016 5 z 5

Tohle jsem v knihovničce prostě musela mít. Ty ilustrace jsou nádherné a celý příběh tím získává úplně jinou atmosféru. Pro fanoušky nebo děti jako společné čtení před spaním skvělé. Pokud si ale chcete udělat vlastní představu o místech nebo postavách (a nějak se stalo, že vás minuly filmy), sáhněte radši po klasické verzi.

suri101
06.06.2016 5 z 5

Původní vydání jsem zatím nečetl, ale tohle ilustrované mě bavilo a utvrdilo mě v tom, že ho určitě přečtu (zatím je pro mě ještě těžké).

Zuza3336
31.05.2016 5 z 5

Samozřejmě mám první vydání dílů. Dneska jsem byla v knihkupectví a prolistovala ilustrované vydání a je naprosto úžasné,určitě si ho koupím.

letterB
30.05.2016 5 z 5

Famózní zážitek!

SedllY
24.05.2016 5 z 5

Hlavně díky téhle knize(samozřejmě v klasické verzi, 1.vydání všech 7 knih) se ze mě stal v nějakých 10 letech vášnivý čtenář.
Ilustrace jsou překrásné a moc se těším na další díly. Ano, musím je mít opět všechny! :D
Jako menší mínus jen to, že v knize není pořádná mapa Bradavic, či jiných lokalit.

Nedoporučuji šáhnout po tomhle ilustrovaném vydání čtenáři, který ještě nečetl klasické vydání knihy.. Zbytečně ochudí svou vlastní fantazii. :)

kristyna4414
14.05.2016 5 z 5

Srdcová záležitost v nádherném vydání :)

LadyD
11.05.2016

Tato nová ilustrovaná verze je prostě úžasná. Jsem velmi ráda, že se i mě poštěstilo vlastnit jeden ilustrovaný výtisk, který perfektně doplní moji HP sbírku :)

Jity-Lovies
26.04.2016

Příběh jistě každý dobře zná, ale ty ilustrace? Opravdu nádherné!:) Celá kniha se mi moc líbila :)

m.sosinka.m
13.04.2016 5 z 5

Kniha mého dětství. Nádherné ilustrace. Opravdu doporučuji i pro starší ročníky :-D

Dragell
31.03.2016 5 z 5

Po letech jsem se zase vrátila do dětství k Harrymu, který je jedním z těch, kteří mi pomohli zamilovat si čtení. Kniha, která se dá číst zas a znova a neomrzí.

Listování ilustrovanou verzí:

kouzla čarodějové fantasy