Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů

Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392462/bmid_harry-potter-3d-pruvodce-po-bradavi-Cfm-392462.jpg 5 28 7

Interaktivní 3D průvodce po kultovní škole čar a kouzel v Bradavicích přináší působivé prostorové repliky známých míst bradavického panství, včetně famfrpálového hřiště a Zapovězeného lesa, a při otevření se mění na 3D mapu. Kromě velkých modelů na každé straně najde čtenář v knize i modely menší, které oživují oblíbené předměty z filmů o Harrym Potterovi, jako jsou Pobertův plánek nebo létající auto značky Ford Anglia. Každý model je opatřen popisky, které umožňují nahlédnout do zákulisí filmového zpracování Bradavic. Kniha by neměla chybět v knihovně žádného fanouška kouzelnického světa!... celý text

Literatura naučná Umění Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (ČR)

Harry Potter: A Pop-Up Guide to Hogwarts , 2018

midone
15.04.2022 5 z 5

Je boží, jak jsou všude nějaký tahačky a skrytá okýnka. Připadala jsem si jako nadšený malý harant, když jsem všechno musela okamžitě najít a vyzkoušet.

Štěpinambura
02.05.2021 5 z 5

Kniha je skvělá. Ta perspektiva, ten nápad, to spracování, ty texty. Dávám nekonečně hvězdiček z deseti hvězdiček. Musím jen podotknout že je dost drahá, ale jinak je báječná (moje oblíbené okénko se skrývá na druhé straně v Raddleově deníku).

Nicolka77
02.04.2020 4 z 5

Jako knížka sama o sobě neobsahuje žádné nové informace, které bych už neznala. Ale jediný plus a to hodně velký plus je to 3D.!! To je prostě boží! úplně si představujete, jak tam jste atd..:) Ale jinak bohužel pro mě jako pro fanouška, bez nových informací.

peterkovasona
03.01.2020 5 z 5

To zpracování: WAU.
az potom co jsem knihu poridila, jsem.pochopila tu cenu

tatjana1737
29.12.2019 5 z 5

Ač se mi původně prodejní cena zdála více než přemrštěná, po prohlédnutí knihy, kterou nám přinesl Ježíšek, musím konstatovat že odpovídá provedení, veškeré přípravné práci, detailům i promyšlenosti pohyblivých prvků, a je naprosto zasloužená. Kromě 3D modelů bradavického hradu, famfrpálového hřiště, Zapovězeného lesa či Prasinek obsahuje každá dvoustrana i další související pohyblivé prvky, které se týkají Brumbála, Fénixova řádu, Turnaje tří kouzelníků, různých vedlejších postav a tvorů v knihách a filmech vystupujících. Mezi mé oblíbené kratochvíle patří proměna Tichošlápka v Siriuse Blacka. Samotné modely v sobě ještě ukrývají na první pohled nepovšimnutelná různá překvapení, tu i onde jde otevřít okénko a nahlédnout dovnitř do Velkého sálu, Brumbálovy pracovny apod. Dokonce i stopy na Pobertově plánku se pohybují a auto pana Weasleyho létá! Celou knihu lze navíc na hřbetě "rozepnout" (jdou zde magnetické "patentky") a rozložit ji do plochy, takže jsou jednotlivé modely vedle sebe v jakési plastické mapě. Předkládané informace znalce světa Harryho Pottera asi výrazněji neobohatí, ale ta vizuální stránka je prostě dokonalá. Jediné negativum vidím v použitém papíru, který se častým posunováním a otevíráním nutně musí zpřehýbat, takže bych knihu asi moc nedávala do ruky mladším dětem. Protože, navzdory tomu, že jsem navštěvovala kroužek výtvarné výchovy u paní učitelky Sýkorové, nepatřím k vizuálním kreativcům, je pro mne jen to, že někdo TOHLE dokázal vymyslet, a pak realizovat, samo o sobě obrovským KOUZLEM.

Denisa153
18.06.2019 5 z 5

Naprosto ÚŽASNÉ, dostala jsem ji jako dárek a jsem nadšená (i když si okolí myslí, že jsem blázen)...

VAnna
11.02.2019 5 z 5

Naprosto skvělé! Modely jsou fascinující, v knize můžete najít pár zajímavostí. Když knihu otevřu, najdu tam vždy něco, co tam předtím nebylo. :D

Harry Potter obrazové publikace o natáčení filmu

Autorovy knížky

Matthew Reinhart