Město kostí

Město kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51506/mesto-kosti-51506.jpg 4 239 44

Na Hollywood Hills byly nalezeny kosti dvanáctiletého chlapce. Šokujícího případu se ujímá nekonvenční detektiv Harry Bosh a brzy zjišťuje, komu léta pohřbené ostatky patřily. Během nervy drásajícího pátrání postupně odkrývá jednotlivé vrstvy dávno zapomenutých událostí a odhaluje smutnou pravdu o pošramoceném životě hocha, kterému osud v žádném ohledu nepřál. Harry je rozhodnut vyřešit případ do nejmenších detailů, aby mohli být všichni viníci spravedlivě potrestáni. Zpočátku se domnívá, že se mu daří plnit vytýčený cíl, ale pak dojde ke smršti událostí, které vážně ohrožují jeho policejní kariéru. Harry se tím tradičně nenechá zastrašit a pokračuje v započaté práci – aby dospěl k závěru tak šokujícímu a nečekanému, že čtenář bezděčně zalapá po dechu…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Domino

City of Bones , 2002

Shortyna
23.12.2012 4 z 5

Michael Connelly a ani Harry Bosch nikdy nesklamú! Napätie, príbeh, riešenie. Všetko tak, ako má byť.

Verousek
14.06.2012 5 z 5

Kniha se četla opravdu dobře :) doporučuji :)

kneznaL
02.01.2012 5 z 5

Naprosto souhlasím s missa85. Je to moje první přečtená knížka od tohoto spisovatele a nemůžu se dočkat nějaké další.

missa85
16.03.2011 5 z 5

Tato knížka se čte naprosto sama...je to klasický detektivní příběh, který je velice čtivý a poutavý. Musím jenom doporučit :-)