Šílená odměna

Šílená odměna https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263731/bmid_harley-quinn-1-silena-odmena-Mqc-263731.jpg 4 111 28

Harley Quinn Volume 3. série

Nastal čas vytočit Harley! Je to příběh starý jako sám svět: Dívka zažije krutý rozchod a přestěhuje se do New Yorku. Snaží se najít novou práci, lásku, život... Jo, a je trochu výstřední. Někdo by řekl vyšinutá. A moc si nerozumí se zákonem. No dobře, je superpadouch, je naprosto šílená a právě jí dal kopačky psychotický klaun. Spokojení? Jmenuje se Harley Quinn a přestěhovala se na Coney Island, aby se konečně usadila a udělala za minulostí tlustou čáru. Jenže kam jde Harley, tam zamíří i potíže. Někdo na její hlavu vypsal takovou odměnu, že po ní pase každý zabiják z okolí – a že jich na Brooklynu vážně není málo. Nezbývá než se spolehnout na pestrou směsku nových sousedů a pár starých dobrých zlých přítelkyň. Ještě se uvidí, kdo se bude smát naposled.... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , BB art

Hot in the City , 2014

Rezet
18.04.2016 3 z 5

Bohužel jsem čekal trochu víc. Kresba je prostě nádherná, Harley je úžasně praštěná, části s Poison Ivy jsem si užíval a...to je tak vše. Bohužel to nejdůležitější- příběh- dosti zklamal. Ne, že by se špatně četl, ale je neuvěřitelně triviální. Trochu vážnější kabátek by Harley sedl.

3DD!3
25.03.2016 3 z 5

Nejvíc mě zaujalo naťukávání lesbické linky s Ivy a komunikace s kreslíři je taky něco co se nevidí každý den. Harley je jako DCčkovský Deadpool, vědoma si své komiksovosti si dovoluje téměř vše, včetně házení hoven po celém Staten Islandu. Chtělo by to ovšem silnější příběh a ne si jen tak blbnout.

Mr.J
06.03.2016 3 z 5

Je to docela zklamání. Osobně jsem se na tento komiks vážně moc těšila, jelikož mám postavu Harley ráda už dlouhou dobu, ale ani to nezachránilo naprosto nudný děj. Jelikož je to ale komiks, tak tři hvězdičky si zaslouží, už jen díky velice dobrému artu a velmi povedenému a originálnímu začátku. O zbytku netřeba znovu mluvit..

Lazy
28.02.2016 3 z 5

Docela zábavná věc za začátku, pak to už přece jenom začalo trochu váznout. Na druhou stranu Harley je velice sympatická postava.

trudoš
31.12.2015 5 z 5

Pro mě nejvýraznější překvapení roku 2015. Za fakt, že jsem kouzlu Harley Quinnové tak absolutně propadl, může především má slabost pro střelený hrdinky. A musím přiznat, že tahle potřeštěná zločinkyně v těsném kostýmku, je mi v mnohém sympatičtější než kdejaký superhrdina ve vypasovaných elasťácích.
Přestože by komiks mohl evokovat představu, že je cílen na tu hezčí polovičku lidstva, vůbec tomu tak není. I když je dost humoru holčičího ražení, nic to nemění na skutečnosti, že šílená bezprostřednost dialogů, nevyzpytatelný vývoj událostí a fest morbidní komika zapříčinili, že jsem si užil každou jednotlivou stránku.
Delší uzavřené příběhy střídají kratší, přičemž výhodou je, že pro orientaci v postavách nepotřebujete slovník Kdo je kdo v DC, protože z těch podstatných se tu objeví jen jedna. Dějové linie přitom mají hlavu i patu a kupodivu často fungují daleko smysluplněji než leckterý vážně myšlený Superman či Batman.
V posledním desetiletí jsem rozhodně zábavnější jízdu ještě nezažil.

martinstefko
06.11.2015 3 z 5

Celkově je komiks "Harley Quinn 1: Šílená odměna" opravdu takovým zvláštním čtením, které ale má nějaký dějový posun, má nějaké postavy, které jsou sem tam zajímavé, a má humor, který vám může sednout. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/11/1032-harley-quinn-1-silena-odmena-60.html

RaptoR
19.10.2015 2 z 5

Slovy klasika: Nuda, nuda, šeď, šeď. Více v recenzích.

RaptoR
14.10.2015 2 z 5

Slovy klasika: nuda, nuda, šeď, šeď.