Rodinný život

Rodinný život https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52689/rodinny-zivot-52689.JPG 4 37 4

Když Pru Kenyonová zjistila, že čeká se svým milencem dítě, rozhodla se ujasnit si jejich vzájemný vztah. Case McCord ji ale zklamal. Pru od něho odchází s rozhodnutím, že ho už nikdy nechce vidět. Case má sice tvrdou hlavu, ale také srdce na pravém místě... Podaří se mu získat Pru zpět?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Family Way , 1987

Kudík
18.04.2023 4 z 5

Pru byla jedním slovem skvělá. U jejího pochopení a zastání se Case jsem se bavila a ještě více u vzpomínek na výchovné kázání tetičky, u které se svojí sestrou po smrti matky vyrůstala. Pru mohu klidně přirovnat v rámci rodiny McCordů k mediátorovi a až na ten zvláštní závěr s Devinem to v rámci žánru bylo rychlé, svižné a celkem zábavné čtení na večer.

moudivlacek
22.01.2023 3 z 5

Romantika, jak má být. Příběh, kdy si dva zamilovaní musejí uvědomit, co je v životě skutečně důležité, samozřejmě že je to láska, ale také důvěra v toho druhého a podpora, stát při něm, a někdy třeba i proti němu, když je to pro jeho dobro. Příběh lásky Case a Pru, která se rozhodla nejen držet své štěstí pevně za pačesy, ale také dát dohromady rodinu svého muže.
Prima čtení na odpoledne.

kacaaba
16.05.2018 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, taková oddechovka na léto, rychlé, má to spád, žádné dramatické průtahy.

kika 13
23.02.2013 4 z 5

Červená knihovna,ale pohodové čtení na nic nedělání.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948