Hardware pro začátečníky

Hardware pro začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180324/hardware-pro-zacatecniky-180324.jpg 3 1 1

Nemusíte být ani začátečník v práci s počítačem, ani uživatel s pokročilými znalostmi software, aby vás na adresu hardware netrápila vyjádření vašeho okolí či tisku ve stylu: "kdo by to neznal" či "jak jistě víte". Chcete-li se rychle a snadno zorientovat v problematice hardware a získat náhled do toho, jak vše v té tajemné skříni s názvem PC funguje, pak máte jedinečnou příležitost. Do rukou se vám dostává maličký průvodce, jenž vám snadno srozumitelnou a čitelnou formou za pomoci množství obrázků, fotografií a schémat umožní nahlédnout pod pokličku hardware, poznat souvislosti i vzájemné vztahy mezi jednotlivými částmi počítače. Překvapte své okolí svou znalostí počítačů i vy.... celý text

Jeronym
05.09.2016 3 z 5

Něco psané pro začátečníky, a něco zase zbytečně složité. Některé informace jsem postrádal a také už je na knize poznat starší doba vydání.
Konkrétně jsem očekával osvěžení znalostí a přiučení se něčemu novému. To jsem dostal pouze v malé míře.
Možná za to nemůže kniha, ale můj špatný výběr.
Dávám 3/5, neboť i špatná naučná literatura je dobrá!

počítače hardware

Autorovy knížky

Dagmar Šimková
česká, 1979
2007  60%Hardware pro začátečníky

Kniha Hardware pro začátečníky je v