Nemachruj, ta holka je nakreslená!

Nemachruj, ta holka je nakreslená! https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24659/nemachruj-ta-holka-je-nakreslena-24659.jpg 4 22 4

Hana a Hana série

Existuje způsob, jak přenést hrdinky z populárního komiksu Hana a Hana do skutečného světa? Studenti gymnázia Tomáš a Jakub tomu moc nevěří, ale jejich spolužák zvaný Magor tvrdí, že ví jak na to. A skutečně se mu to podaří! V bytě, kde bydlí Magor se svou nedoslýchavou babičkou, se tak objeví Hana (ta s modrými vlasy) a Hana (ta s většími prsy), ale také nafoukaná Hilda a pornoherečka Samanta. Jejich únos z komiksu zamotá mnohým hlavu. Krásné učitelce informatiky, zamilovanému strážníkovi, nevěrnému otci i autorovi komiksu. Některé postavy se zamilují, některé se spolu vyspí a některé si nafackují. V teenagerském románu Miloše Čermáka, bohatě ilustrované Milošem Gašparcem, ale nakonec všechno dobře skončí.... celý text

Paganfairy
10.06.2014 5 z 5

Sci-fi zápletka + trapasy nezkušených mladíků...Skvěle napsané, smála jsem se od začátku do konce :)

WEIL
01.09.2011

Mají své příznivce i odpůrce, je to dítě které je zrozené právě k tomu, aby mělo protichůdné reakce, a jak je vidět, tak někomu se to i líbí a někomu ne.

Claire
09.08.2011 4 z 5

Knížka, která je velice čtivá, má zajímavý děj a zápletku a navíc je zábavná! co víc si přát? :)

azeretj
21.04.2011 5 z 5

Tahle knížka mě naprosto dostala ;)

Autoři knihy

Miloš Čermák
česká, 1968
Miloš Gašparec
slovenská, 1972

Kniha Nemachruj, ta holka je nakreslená! je v