Hana a Hana #1: Ty jo

Hana a Hana #1: Ty jo https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7755/bmid_hana-a-hana-1-ty-jo-oq5-7755.jpg 3 24 3

Hana a Hana série

Souborné vydání nejlepších stripů seriálu Hana a Hana, který vychází každý týden v časopise Reflex.

Komiksy , Literatura česká

Vydáno: , BB art

valda
26.05.2023 1 z 5

Hana a Hana jsou dvě puberťačky, co každý pátek chodí do klubu a řeší většinou kluky. Jestli to dobře chápu komiks docela dlouho vycházel v časopisu Reflex a tohle je souborné vydání. Musím říct, že mě to vůbec nebavilo, i když kresby jsou svým způsobem originální. Vadilo mi, že situace působí takovým tím dojmem, že se někdo ze starší generace snaží psát o mladých lidech, ale přitom jim vůbec nerozumí. Asi něco jako můžete vidět ve většině nových českých komedií, kde dialogy píše nějaký strejda, co se snaží být cool, ale je prostě úplně mimo, protože nikdy neinvestoval dostatek úsilí k tomu, aby mladší generaci pochopil.
Nejzábavnější mi přišel poslední strip, kde jsou namalovaní oba autoři, a vedou dialog o tom, že by potřebovali vydělat peníze, tak se rozhodnou kreslit komiks, kde budou sexy holky. To se vždycky prodá. :-)

SaraSun
22.02.2013 3 z 5

"Víš, že bude konec světa?" "Fakt? Tak to bysme měly ještě zajít do klubu, než to přijde." :D :D

WEIL
01.09.2011

Vždy jsem tenhle kreslený seriál považoval jen za trpěný dodatek v časopise Reflex.

české komiksy

Autoři knihy