Duchové Onyxu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Program SPARŤAN II byl zveřejněn. Příběhy o supervojácích, kteří odrážejí útoky tisíců válečníků Smečky, se staly legendami. Ale kolik Sparťanů ještě zbývá? Zatímco Náčelník brání obleženou Zemi a mnoho frakcí uvnitř Smečky pokračuje v křížové výpravě za vyhlazením lidstva, přísně tajná buňka uvnitř Úřadu zpravodajské služby námořnictva, známá jako „Sekce tři“, přijde s plánem, který by mohl UNSC získat trochu životně důležitého času. Budou k němu však potřebovat stovky dobrovolných vojáků… a jednoho Sparťana, aby ho uvedl do chodu. Opuštěná planeta Onyx je perfektní místo, kde mohou projekt spustit. Jenže když Náčelník zničí Halo, uvnitř Onyxu se cosi spustí - prastará technologie Předchůdců - a flotily UNSC a Smečky zahajují závod, jehož výsledek změní směřování války mezi lidmi a Smečkou. Jenže tato probuzená a prastará síla má možná vlastní plány....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94829/duchove-onyxu-94829.jpg 3.69
Série

Halo 4.

Žánr
Literatura světová, Válečné, Sci-fi
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Ghosts of Onyx, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Duchové Onyxu

Přidat komentář
Prince_of_book
21. června

Tuto knihu jsem po prvních 3ech dílech odkládal, a asi to byla nějaká předtucha. První polovina knihy byla nemastná neslaná vlastně by se dalo říct že i celkem nudná. Příběhu chyběl drive a vlastně i jakákoliv snaha vtáhnout čtenáře do děje. Nebyl jsem moc schopný se sžít s postavami. Druhá polovina knihy je mnohem lepší. V moment kdy se sparťané znovu setkají začíná děj nabírat na obrátkách postupně vás do toho vtáhne. Konec je také celkem zajímavý až trošku nečekaný.

Bohužel druhá polovina knihy nedokázala naplno zachránit polovinu první. A ač bych si moc přál to říct, tak bohužel kniha nedokázala navázat na poměrně nadprůměrné a výborné první tři díly.

Za mě 7/10

Shock
21.08.2018

Další výborná kniha ze světa Halo. Příběh přeživších Sparťanů je v této knize prozatím ukončen. Další knihy nenavazují na tento díl, tak je asi ani nebudu číst.

Štítky

válečné sci-fi americká literatura

Autor a jeho další knihy

Eric S. Nylund
americká, 1964

Podobné knihy

Kniha Duchové Onyxu je v

Právě čtených1x
Přečtených22x
Knihotéce18x
Chystám se číst11x
Chci si koupit11x