Hadrová Ančka

Hadrová Ančka https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71988/hadrova-ancka.jpg 5 18 5

Příběhy hadrové panenky, která spolu s ostatními hračkami v noci ožívá.

DádazPrahy
15.05.2021 4 z 5

Hezké vyprávění o malé roztomilé panence a o tom, co se děje, když hračky ožívají. K tomu sem tam jemně vloženo i poučení pro děti, např."my si musíme zapamatovat, že nesmíme dělat nic z toho, co by zarmoutilo ty, kteří nás mají rádi." Tuto knížku jsem z dětství neznala, objevila jsem jí teprve nedávno v jednom antikvariátu a jsem ráda, že jsem se s ní, i když už v poněkud pokročilejším věku, potkala. I tak se mi moc líbila a doporučuji.

Radka1911
03.04.2020 5 z 5

Tuhle knížku jsem jako malá holka opatrovala jako oko v hlavě a panenku Ančku pro její moudrost nesmírně milovala. Pohlazení pro dětskou dušičku a dětskou představivost.

haaabi
20.08.2018 5 z 5

Krásná knížka. První dvě kapitoly jsem si říkala, že tedy nic moc, ale pak jsme si s dětma hadrovou panenku s cukrovým srdíčkem zamilovali.

Dreisii
17.12.2015 5 z 5

Nádherná knížka, dostala jsem ji jako malá od mamky a byla moje nejoblíbenější :)

Žanet
03.03.2012 5 z 5

Moje nostalgická záležitost. Dostala jsem tuhle knížku jako malá od babičky, se kterou jsem se kvůli okolnostem málo vídala. O to větší význam pro mě měla. Vlastně to byl nejhezčí dárek, co jsem kdy dostala. Pamatuju si, že jsem jí četla furt dokola. Rozhodně doporučuju všem, kdo neví, co koupit svým malým vnučkám nebo dcerám:)

Autoři knihy

Luba Skořepová