Hadí zámek

Hadí zámek https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13333/hadi-zamek-13333.jpg 2 92 22

Dracula? Stokerův protějšek jeho klasiky. Temná legenda ožila a šíří strach a hrůzu. Okouzlující lady Arabella slouží strašlivému monstru. S ghoulovskou radostí saje krev svých obětí, zatímco v hloubi jejího zámku čeká netvor na duše nešťastníků... Bram Stoker se světově proslavil svým románem Dracula. Stoker však vytvořil i jiná děsivá mistrovská díla. Nyní se ke čtenářům dostává méně známý, avšak stejně brilantní Hadí zámek.... celý text

Literatura světová Horory Historické romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Lair of the White Worm , 1911

Jíťa
30.11.-0001 1 z 5

Dost ubohé, už je mi jasné, proč tato kniha není tak známá jako Dracula. Vlatně ani nevím, co tím autor myslel, přijde mi to jako absolutní parodie nejenom na horor, ale na literární dílo obecně. Rozhodně nedoporučuji.

cielle
30.11.-0001 2 z 5

Knihu jsem si chtěla přečíst hlavně proto, že Drákula se mi strašně líbil a tak sem čekala, že toto dílo bude stejně strhující..Bohužel mě příběh vůbec nezaujal, všechno se tam dělo tak nějak samo a absolutně to postrádalo tajemnost, se kterou sem se setkala u Drákuly..Takže mě kniha opravdu zklamala.

horory

Bram Stoker