Hadí tanec

Hadí tanec https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84109/hadi-tanec-84109.jpg 4 14 4

Bernadetta Kaneová nikdy neuvěřila tomu, že její sestra spáchala sebevraždu. Její podezření míří spíše k sestřině záhadnému a sadistickému milenci Wesleymu Edwardsovi, o němž slyšela jen to nejhorší. Ten člověk skvěle vypadá, má soukromé letadlo, jeho kariéra strmě stoupá... Tohle přece stačí k tomu, aby pobláznil mladé dívce hlavu. A možná to stačí i na to, aby mu prošla vražda. Bernadetta si vytýčí jednoduchý plán: použije své tělo, aby Wesleyho svedla, pak si ženskými lstmi získá jeho důvěru, a díky tomu získá usvědčující důkazy. Pro splnění svého plánu je ochotna splnit jakékoli Wesleyho požadavky, i ty nejbizarnější. V milionářově sídle se ovšem Bernadetta setkává s něčím, co zdaleka přesahuje její nejodvážnější představy. Postupně se nechává lapit do stejné pavučiny jako její sestra. až nakonec musí volit mezi dvěma možnostmi: dokončit pomstu, nebo z toho vyváznout živá...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Domino

The Serpent , 2003

XenaTaurus
XenaTaurus
12.11.2016 4 z 5

Skvělý, napínavý erotický thriller, s velmi překvapivým závěrem.

Meridea
Meridea
13.06.2016 3 z 5

Zbytečně zdlouhavé, někdy jsem i tápala a přemýšlela jsem, jestli knihu dočíst. Nakonec jsem to dala a jsem ráda, neb poslední kapitoly konečně za něco stály :-)

Loucillé
Loucillé
23.09.2013 3 z 5

Zápletka i rozuzlení zajímavé, ale očekávala jsem víc. Zpočátku jsem se hodně začetla, od 2. poloviny \"zamrzlý spád\", poté až zase ke konci čtivé..

malen
malen
12.06.2012

Dalo se to číst, ale na můj vkus moc zdlouhavé, až jsem se ztrácela v ději

Larry Brooks
americká, 1952