Hadí ostrov

Hadí ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161752/bmid_hadi-ostrov-97R-161752.jpg 4 31 8

Vědecká výprava cestující po Jižní Americe hledá známky osídlení původními obyvateli.Dostává se do vesnice které dominují dvě postavy lakomců,z nichž jedna vlastní ostrov s potencionálním archeologickým nalezištěm.Do toho všeho ještě vpadávájí výběrčí daní,kteří odírají neprávem obyvatele.Náš hrdina chce pomoci vesničanům a zarověn i prozkoumat naleziště zamořené jedovatými hady a dobrodružství začíná....... celý text

jprst
jprst
15.12.2023 4 z 5

Tuhle knihu jsem poprvé četl před více než padesáti lety a jako kluk jsem si ji užíval. I mé děti dokázala zaujmout, ale u vnoučat už nezabodovala a mám důvodné pochyby, že se k ní někdo mladší z rodiny ještě někdy vrátí.

vernem1850
vernem1850
26.03.2023 5 z 5

Další skvělá kniha od Friče plná dobrodružství.

Hakate
Hakate
03.09.2022 3 z 5

Další z knih z sekce povinná četba. Dobrodružné knihy jsem měla ráda, ale tato mě tolik nebavila.

ydnac
ydnac
03.10.2020 4 z 5

Dobrá kniha z mého mládí :-)

Luigi1
Luigi1
26.05.2020 5 z 5

Čtení které jsem měl rád když mi bylo něco kolem nácti.

Blue
Blue
01.08.2014 3 z 5

Ze tří Fričových knih pro mládež ta nejméně životná. Bohužel musím konstatovat, že dnes je to už mrtvá záležitost a kromě skalních Fričových příznivců už tuto přece jen velmi naivní, byť vysoce humanistickou a určitě i zajímavou, knihu nebude asi nikdo číst.

tenax
tenax
11.08.2013 4 z 5

Četba z mládí, která zaujme i ve stáří.

pudlik
pudlik
06.05.2013 1 z 5

Exotické prostředí Jižní Ameriky minulého století.Autor nás vzal na výpravu za poznánim života domorodců,jejich zvyků.Samozřejmě se v knize vyskytují ti zlí i ti dobří.A samozřejmě dobro vítězí nad zlem.Čtení tak z nouze, když už není nic lepšího.