Hadí královna

od:

Hadí královna

Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové Císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda možná leží někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte… Trolobijce Gotrek Gurnisson, který se na cestě za monumentální smrtí vydal na jih, a jeho lidský pamětník Felix Jaeger, se ocitnou uprostřed války mezi dvěma královstvími. Když je pak zajme krutá královna Chalida a podrobí si je své vůli, musí čelit hrůzám Země mrtvých… kde mrtví neodpočívají v pokoji. Další dobrodružství Gotreka & Felixe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/363671/hadi-kralovna-6fA-363671.jpg 45
Série:

Warhammer - Gotrek a Felix (15.)

Originální název:

The Serpent Queen (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
PierRe Vesper
13. ledna

Tak oproti Cestě lebek je to výborný posun dopředu, ale ve srovnání s Kingovou sérií, nebo Longovým pokračováním, je to pořád nedostačující.
Jestli Cesta byla za 10%, tak Hadí královna je přesně na 50%.. něco je nudné a nelogické oproti předchozím knihám a jinde se vyprávění dostává na úroveň Zabíječe.
Neurazí, ani nenadchne.
Mínusem pro mě určitě opět popis na obálce a tvrzení, že je kniha ze zabíječské série. Díle přeložení Khalidy na Chalidu a Nehekhary na Nehecharu.. nechápu...
zvlášť, když to překládá ta stejná paní jako vždy. To už by sakra měla tomu světu rozumět ne?

Neinka
19.12.2017

Ah, konecne je tady! Cetla jsem ji v anglictine a ceska verze me doufam ceka pod stromeckem :) Ale tento dil byl pro me navrat k zakladum Felixe a Gotreka, kdyz vetsina zaporaku neni uplne cerno bila je svet o neco uveritelnejsi. Skvele souboje a popsani sveta. Po tomhle dile jsem doufala ze Josh Reynolds napise konec serie, bohuzel se to ale nestalo. V kazdem pripade tenhle dil se stal jednim z mych nejoblibenejsich a doufam ze cestina to nezmeni :)


Autor a jeho další knihy

Josh Reynolds

Josh Reynolds
americká

Uživatelé mají knihu

v Přečtených7x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit6x