Hádej, můžeš jednou

od:

Hádej, můžeš jednou

Soubor povídek je debutem mladé české autorky, která svou pozornost soustřeďuje na zdánlivě obyčejné lidské osudy – rozvedená žena s dcerou, zadlužený mladý muž, stárnoucí modelka, nespokojená novomanželka, osamělá samoživitelka, záletník, v kolektivu neoblíbená dívka nebo svobodná učitelka toužící po lepším životě. Spojnicí všech povídek je nespokojenost s vlastním životem a neschopnost vyrovnat se s tím, co přináší. Proto si s některými osud více či méně pohraje, zavede je na scestí i do záhadných a neuvěřitelných situací...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/379819/hadej-muzes-jednou-t0Z-379819.png 3.816
Žánr:
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Prostor
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
Martina410
13. srpna

Kniha se mi libila, nektere povidky byly trochu prehnane, coz se ale dalo prezit. Cetla se skoro sama, prijemna oddychovka na leto.

medialstar
08. srpna

Nic jsem nečekala a dostala jsem povídky, které se dobře čtou, občas se i zasmějete a nemusíte si s nimi zkrátka příliš lámat hlavu. Trošku mě mrzela lehká předvídatelnost pointy, ale čert to vem. Jako knížka do kabelky nebo na dovolenou ideální.

Jidřiškaa
03. srpna

Všechny povídky se mi líbily. Dávám pět hvězdiček - povídka Dopis pro Ježíška je naprosto úžasná ;-)

ZuzaBalcarku
26. července

Příjemná oddechovka. Taky se mi nejvíc líbila povídka o záměně dívek. Škoda, že příběhy nebyly nějakým způsobem propojené, bylo by to na 5 hvězd.
Více viz. recenze.

fred749
25. července

Zklamání, povídky převážně naivní, pointy předvídatelné...

lissa2017
07. července

Přečteno.....některé povídky mne vysloveně nadchly, jiné se mi líbily o něco méně, ale v každém případě bezva čtení :-) Doporučuji.

Andy79
18. června

Vtipná a čtivá kniha. Původně jsem si jí koupila na dovolenou. Doma jsem prolistovala a zaujala mně povídka o dívce, která se jednou ráno probudila v cizím domě. Přečetla jsem si ji a pak další a nakonec jsem knihu přelouskala celou, protože se prostě nešlo odtrhnout :-) Za mně palec nahoru.