Hádanky a hlavolamy – Úniková hra

Hádanky a hlavolamy – Úniková hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428664/bmid_hadanky-a-hlavolamy-unikova-hra-zxf-428664.jpg 5 4 3

Průvodcem v novém titulu úspěšné edice Hádanky a hlavolamy je mladý novinář Adam Parkinson, který je na stopě velké spiklenecké záhady a přitom se postupně ocitá v deseti zamčených místnostech – počínaje vlastním bytem v Londýně po starobylou zříceninu. K úniku je zapotřebí spousta důvtipu při řešení rozmanitých hádanek a úkolů… Čtenář je může řešit sám či s přáteli a časový limit vnáší do únikových her prvek napětí.... celý text

Literatura naučná , Hobby , Matematika a logika

Vydáno: , Universum (ČR)

Escape Room Puzzles , 2018

strana1-100
31.12.2021

Kniha je skvěle zpracovaná jak po vizuální, tak po obsahové stránce. Ale! Běžný člověk, který není zběhlý v řešení únikových nebo šifrovacích her, v podstatě nemá šanci šifry vyluštit ani po přečtení nápovědy pro začátečníky. Nestačí inteligence ani logické uvažování, protože tohle je úplně specifický styl postupů, které člověka nemůžou napadnout, pokud s nimi už nemá zkušenost.
No a pokud se člověk snaží o něco, co je zcela mimo jeho možnosti, může knihu frustrovaně zaklapnout dávno před polovinou.

Ronnie68
12.11.2021 5 z 5

Super kniha ... příběh se mi líbil (tedy až na úplný konec) ... a hádanky byly skvělé ... jen já asi nemám úplně hlavu na to ... ale i tak takovou knihu v ruce jsem měla prvně ... a rozhodně ne naposledy ... příště se budu více snažit :D

Aprilek
09.01.2020 5 z 5