Hádanka prázdninového domu

Hádanka prázdninového domu https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87356/mid_hadanka-prazdninoveho-domu-87356.jpg 4 53 4

Hádanka série

Nick a Katie odjíždějí do Prázdninového domu, aby se zotavili po dlouhé nemoci. Setkají se tu se zvláštními postavami, jako je všetečná Clare nebo mrzutý a zamlklý Gareth. V okolí je spousta zajímavých věcí, například stará opuštěná zřícenina na útesu, v které se v noci svítí. A co teprve, když Nick a Katie objeví podzemní chodbu, která vede přímo do sklepení opuštěné zříceniny! Ale Nick a Katie nejsou jediní, kdo o chodbě ví, a starý dům skrývá ještě další tajemství...... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Riddle of the Holiday House , 1997

pepa4081
27.11.2021 5 z 5

A je tady další série od Enid Blytonové. Nevím už, co napsat, mohu jen chválit a doporučovat.
Nanejvýš uspokojivé.

Knihomolka506
14.02.2021 5 z 5

Vůbec první dobrodružství slavné a nebojacné party , která brzy najde k řešení nový případ! Velmi napínavé pokračování série Hádanka z tvorby příliš slavné autorky knih a sérii pro děti, která už není dlouho mezi námi

Evik30
09.01.2014

Touhle knížkou jsem se vrátila do svých dětských let. Stejě jako Správná pětka nebo Tajemství i tato knížka mě moc bavila. Knihy této autorky jsem měla a mám ráda stále.

Posli
04.02.2013 4 z 5

když jsem to jako malá četla, tak si mi to dokonce líbilo víc než Správná pětka nebo Tajná sedma, i když je to hodně podobné. Jsem ráda, že jsem v dětství na tuto sérii narazila.