Hádaj, s kým spíš

Hádaj, s kým spíš https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396297/bmid_hadaj-s-kym-spis-DhJ-396297.jpg 4 10 3

Po ťažkej havárii sa Marcel konečne preberal z umelého spánku. Jeho vzťah s Lenou, ktorý na dva mesiace nečakane prerušila nehoda na motorke, dostáva novú šancu. Lenu však trápia mnohé nevyriešené problémy. Nad Marcelovým zdravotným stavom visia otázniky, ešte stále je ženatý a v jeho blízkosti sa pohybuje doktorka Rút – Marcelova bývalá milenka, ktorá vedela naplniť jeho zvláštne túžby. Dvojicu prenasledujú tiene minulosti. Lena cestuje za Marcelom, aby mu bola nablízku, a odhaľuje nové prekvapivé skutočnosti z jeho života. Odradí ju to alebo privrie oči a prijme Marcela takého, aký je?... celý text

Karin94
10.07.2021 4 z 5

Za mňa táto časť jednoznačne najlepšia. Aj keď musím uznať, že nejaké tie chybičky tam boli, ale inak to bolo fakt bravúrne napísane!
Bolo tam napätie, tajomstvá...Autorka to vedela fakt excelentne napísať. Vôbec tam nemáte nič nevysvetlené, všetko tam je vysvetlené do bodky!
Najviac asi zo všetkého ma sklamal koniec, autorka knižku mohla napísať trochu dlhšiu, aby sme vedeli čo bolo v budúcnosti s Lenou a ostatnými Takto som mala od autorky pocit, akoby to chcela čo najrýchlejšie ukončiť, a máte potom taký koniec, aký máte.
Potom tá Lena sa mi nepáčila, tak ako v jednotka tak aj tu bola hrozne detinská, a tuším, že ešte viac ako v jednotke. Nechápem ako jedna 35 ročná žena, môže byť až ak hlúpa. To jej chovanie a všetko okolo toho. Jednoducho tá postava mi nesadla, a bola mi veľmi nesympatická.
Ale nevadí, aj tak to bola za mňa skvelá kniha, a dúfam, že autorka ešte napíše na takýto napínavý štýl ešte viacero takých kníh, pretože jej to sadlo ako sa hovorí "riť na šerbel".
Takže takto by som sa vyjadrila. Už viac nemám čo dodať, jediné že určite odporúčam :)

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Hádaj , s kým spíš, to nie je otázka pre Vás ani pre mňa, ale pokračovanie knižky Milovanie s vanilkou . Tak ako aj v predchádzajúcej knižke tak aj tu sa dozviete veľké prekvapenia. Je to možné, aby sa také niečo stalo ? Na to by nám vedela dať odpoveď skvelá slovenská autorka Petra Petronela Hederova. Knižku odporúčam všetkým ženám , niektoré sa z nej možno poučia

Evka3814
30.04.2019 odpad!

No tak tato kniha se opravdu nepovedla!!! Anotace mě naladila,ale příběh mě těžce rozladil. Jediné pěkné je obálka. Jinak to byla nezaživná a ukňouraná kniha. Uffff

2019  70%Hádaj, s kým spíš
2018  61%Milovanie s vanilkou
2016  87%Sokyne
2017  89%Slasti rozvodu
2021  67%Zajačik

Kniha Hádaj, s kým spíš je v