Háčkování – Tradiční i netradiční

Háčkování – Tradiční i netradiční https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113970/bmid_hackovani-tradicni-i-netradicni-113970.jpg 5 11 4

Názorný průvodce základními i pokročilými vzory a technikami Tahle kniha je určena pro všechny, kdo mají v oblibě háčkování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit. Začneme od nezbytných pomůcek a základních postupů, načež přejdeme k složitějším technikám. Kromě toho vás seznámíme s nejrůznějšími způsoby, styly a vzory háčkování. Začátečníkům se to může zdát složité, ale názorné fotografie a ilustrace vás spolehlivě povedou. Naučíte se háčkovat krajky, plastické vzory, mnohobarevná díla, dekorativní motivy a mnoho dalšího. Na stránkách téhle knížky určitě najdete také dostatek inspirace k výrobě vlastních děl, takže už nikdy nebudete mít nouzi o báječné modely či doplňky, jak pro sebe, tak pro své příbuzné a přátele.... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Metafora

alnahu
26.10.2020 5 z 5

Půjčila jsem si tuto skvělou knihu háčkování ,která obsahuje základy i pokročile techniky -pro inspiraci.A po letech jsem sáhla po háčku a pustila se do háčkované vesty a doporučuji toto báječné odreagování- teda samozřejmě také pěkné knihy.

Herby77
15.04.2014 5 z 5

Tato knížka je moc povedená,návody jsou srozumitelné a moc dobře se podle ní dělá,je to moc pěkná kniha.

Marčullkas
21.03.2014

díky knížce jsem se opět vrátila k háčkování! skvěle vysvětlené postupy a rady!

hanapaimen
21.07.2013 5 z 5

Povedená knížka, osvěžila mi moje zkušenosti s háčkem po 10 letech, nabízí šikovného průvodce pro začátečníky, za mě super :)

ruční práce háčkování

2011  95%Háčkování – Tradiční i netradiční