Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk

Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475244/bmid_hacknute-telo-zpomalte-starnuti-a-z-6AF-475244.jpg 4 12 3

Dave Asprey je člověk, který už ve dvaceti pociťoval různé příznaky stáří: trpěl artrózou kolenních kloubů, měl problémy se soustředěním a pamětí, dokonce mu hrozil infarkt a mrtvice. Dnes je slavným biohackerem, který se chce dožít sto osmdesáti let. Hledáním vědecky podložených metod, jak vylepšit lidskou biologii strávil dvacet let svého života a jeho výsledky mluví samy za sebe. Nyní po čtyřicítce je chytřejší, šťastnější, schopnější a úspěšnější než kdykoli předtím. V knize se mj. dozvíte: Jaké jsou čtyři nemoci, které vás s největší pravděpodobností zabijí, a kterých sedm věcí způsobuje, že stárnete. Jak moc je důležitý spánek, jídlo a světlo v boji proti neumírání. Proč je důležité nakopnout váš mozek a předejít úpadku kognitivních schopností v pozdějším věku. Jaké kovy jsou pro lidské tělo toxické a jak je bezpečně vyloučit pryč z těla Způsoby léčby ozonem a jak může ozonoterapie zachraňovat životy Důležitost hormonů, srovnaných čelistí a rovnováhy střevního mikrobiomu pro vaše omládnutí. Terapie kmenovými buňkami nepatří mezi sci-fi. Jak vyzrát na pleš, šediny a vrásky Přehled konkrétních nootropik, peptidů a látek SARM Hacknuté tělo ukazuje, jaká úroveň zdraví a výkonnosti je dostupná pro každého z nás. Většina lidí předpokládá, že svého vrcholu dosáhnou ve středním věku a pak začnou fyzicky i duševně upadat, ale Aspreyho výzkum ukazuje, že na buněčné úrovni je možné provést takové změny, které dramaticky prodlouží délku života. A věci, které vám v konečném důsledku umožní žít déle, vám poskytnou více energie a duševní bystrosti teď hned. Stárnutí už nemusí znamenat úpadek. Je to příležitost stát se superčlověkem.... celý text

Havran.
21.07.2023 4 z 5

Autor to bere opravdu vážně. Snad ty své pokusy o dlouhověkost ve zdraví přežije.

pepap
03.06.2023 4 z 5

První dojem je, že profesionální biohacker, Dave Asprey, je blázen fanaticky oddaný myšlence dloooouhého života, který neváhá podstoupit operace kmenovými buňkami, nitrožilní léčbu a pojídat doplňky stravy, hormony a jiné lektvary po kýblech.
Nicméně, umanutí lidé bývají průkopníci, mohlo by mu to vyjít a přál bych mu to :-)
Kniha je přehledně zpracovaná a obsahuje vysvětlení základních pochodů v našich tělech i rady, jak je co nejvíc zušlechtit. Takže jsem nakopnutý k vylepšování svého těla primárně tedy stravou a cvičením.

Veruru1981
30.01.2022 4 z 5

Kdyz si clovek odmysli reklamu na autorovy vyrobky a nektere silene napady (ne, opravdu nebudu zkouset tasemnici), kniha predklada vseobecny pohled na fungovani tela a na to, jak si zlepsit zivot. Takze jsem si z cele plejady vybrala ty tipy, ktere se me zdaji, ze muzou pomoct. Zatim zkousim. Mym cilem, na rozdil od autora, neni zit do 180 let, ale to, abych zila kvalitni zivot. A takove tipy v knize rozhodne jsou. Autor se hodne odkazuje na funkcni medicinu, ale na rozdil od Vojacka nabizi konkretni postupy a rady, coz je skvele. Musim ale rict, ze mi neni jasne, kolik ruznych pripravku autor denne bere. Zrejme po hrstech...

Dave Asprey
americká, 1973
2021  83%Game changers: Co lídři, inovátoři a nezávislí lidé dělají, aby zvítězili
2021  80%Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk
2019  72%Bystrohlaví
2015  0%Nepriestrelná diéta

Kniha Hacknuté tělo: Zpomalte stárnutí a žijte déle jako superčlověk je v