Gump – pes, který naučil lidi žít

Gump – pes, který naučil lidi žít https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436029/bmid_gump-pes-ktery-naucil-lidi-zit-faq-436029.jpg 4 1851 565

Gump série

Srdceryvné vyprávění očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí, o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči.

Knihomolka506
26.08.2020 5 z 5

Gump- pes, který naučil lidi žít- Filip Brožek
26.8.2020
Příběhy o zvířatech
Pes nejlepší přítel člověka. Tady to platí hned čtyřnásobně. Příběh o naději, odvaze , ale hlavně o jednom chlupatém stvoření bez domova.

Lenka282
25.08.2020 5 z 5

Kniha o tom, co je v životě důležité

LiKa00
23.08.2020 5 z 5

Krásný ale smutný příběh skvělého pejska. Bohužel se hodně psů potýká s takovým životem. Já osobně jsem knihu číst nechtěla, říkala jsem si, že to bude určitě smutné a já nenávidím, když někdo zvířatům ubližuje. Ale poté jsem ji dostala k Vánocům a tedy ji byla nucena si přečíst. A nelituji toho, opravdu teď na své čtyřnohé kamarády doma pohlížím jinak.

Folref
18.08.2020 5 z 5

Je to boží knížka o ale je hodně smutná brečel jsem uneho

Tabby
17.08.2020 5 z 5

Krásný, smutný, skvěle napsaný příběh Gumpa a jeho cestě.
Doplněna krásnými ilustracemi a na konci i fotkami a příběhy lidí a psů, které jsou zmíněny v knize.
I mně slzičky ukáply. :)

Gabi13
15.08.2020 5 z 5

Knížku jsem si po dlouhé době koupila podle reklamy a propagace. Zaujala mě. A jsem ráda, že jsem si ji koupila. Je totiž potřeba pomáhat a ty bezbranný, naivní a nemluvící pejsáčci to potřebují. Díky za každého chápavého páníčka a za tento příběh, který je milý a dojemný.

tanjaj
08.08.2020 4 z 5

Pěkné a zároveň smutné vyprávění nalezeného pejska Gumpa. Před časem jsem sama přišla o psí kamarádku,tak pro mne čtení nebylo jednoduché. Jsem zvědavá na film, který už brzy přijde do kin.

PheobeDomi
06.08.2020 5 z 5

Kniha mi přišla krásná i smutná zároveň. Je určena pro děti, dle mého názoru si ji mohou přečíst i dospělí. Je mi moc líto týraných psů, nebo když s nimi jejich páníčkové špatně zacházejí. Nelíbí se mi ani množírny a v knize bylo hezky popsané, jak tim fenky hodně trpí.

MartinaF
05.08.2020 4 z 5

Gump byl a stále je všude a já měla příležitost si knihu přečíst. Ti, co zbožňuji pejsky a jsou s nimi spojení celým srdcem, budou s Gumpem jeho dobrodružství hodně prožívat. Mně slza ukápla taky, ale až na konci. Moc pěkný, ale chvílemi syrový příběh, bohužel si myslím, že některé situace byly až bolestivě pravdivé.

JajaCZ
04.08.2020 3 z 5

Pekný príbeh o neľahkom živote psa Gumpa. Verím, že psičkárov táto kniha pohladí po duši a uronia nie jednu slzičku. V knihe je možné nájsť i krásne a múdre myšlienky, ktoré by sme si my ľudia mohli vziať k srdcu :)

Verika
01.08.2020 5 z 5

Pěkně napsaný příběh pejska nalezence. Příběh vypráví sám pes. Kniha doplněna hezkými ilustracemi. Doporučuji.

Misshell1
31.07.2020 5 z 5

Moc krásné napsaná kniha...čím si Gump prošel...nejen on...ne jedna slzicka ukápla.

sofo
29.07.2020 3 z 5

Vzhledem k tomu, jakou měla kniha reklamu, tak jsem od ní čekala prostě něco víc. Každopádně je kniha pěkně napsaná, taková oddechovka s krásnými ilustracemi. Jen mi přijde celá psaná takovým pozitivním stylem, ale možná psi opravdu všechno vnímají pozitivněji.

crazyslunicko
27.07.2020 5 z 5

Od knihy jsem očekávala hezký roztomilý příběh, ale nakonec jsem si četbu pěkně protrpěla s Gumpem. Jeho začátky a pak i pokračování byly hrozné. Fakt mi ho bylo líto. Konec jsem obrečela jako malá holka... Protože takhle moc mi změnil život i můj pes :) Sice nás občas zlobí, ale nikdy bych mu neublížila.

Polajda
27.07.2020 5 z 5

Moc krásně napsáno, takové pohlazení na duši.

knihovnička007
26.07.2020 5 z 5

Dočetla jsem se slzami v očích. Kolik toho musel Gump prožít, bylo mi z toho tak strašně smutno. Tak malý a tolik toho za sebou...
Je mi špatně z toho, co někteří lidi dokážou udělat zvířatům. A proto je mi se zvířátky lépe než s lidmi.
U knih nebrečím (zatím se to knize povedlo jen jednou - Psí poslání), ale teď jsem přes slzy málem nedočetla...
Přehlížím ten šílený slang, který při čtení nesnáším a hrozně nerada ho čtu.

"Jsme tady na ochranu lidí. Chráníme vaše srdce, ukazujeme vám, jak láska je jediný bohatství, který se tady na tom světě nedá ukradnout. Ukazujeme, co jediný má tady na tom světě smysl."

Messa
25.07.2020 5 z 5

Krásná a dojemná knížka. Všem doporučuji si ji přečíst.

Bibianne
20.07.2020 5 z 5

Krásně psané, myslím si , že je i v hodná pro mladší kategorii čtenářů, protože není nijak náročná, přelouskala jsem jí během 2,5h :)

Karolin77
20.07.2020 5 z 5

Úžasný, moc mě to bavilo.
Byla to taková krásná pohádka u které se člověk zamyslí.
Doporučuji všem věkovým kategoriím.
5*/5*

Ryšava
19.07.2020 4 z 5

Pěkný příběh. Je to napsané jako pohádka