Grunt RX-10

Sci-fi komedie Grunt RX-10 pojednává o stroji, který nezvládne své deprese z nesmyslnosti svého života bezduchého kusu plechu a stane se dobrovolně renegátem ve světě strojů. Při svém útěku uloví stroj stejného typu ženského pohlaví, a těší se na vzájemné propojování nádrží a tření uzávěru, když se vše jaksi zvrhne.

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/149996/grunt-rx-10-YSh-149996.jpg 3.119
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Martin Koláček - E-knihy jedou

druzickaster

Grunt RX-10 je krapet jiná kniha, než je u nás zvykem, to jí ovšem neubírá na atraktivnosti. Musím přiznat, že jsem se chechtal jako blázen. Hlavní hrdinové Grunt a Grunt a Grunt mi přirostli k srdci a rád jsem sledoval jejich bláznivou jízdu. Jdu se mrknout na volné pokračování :)

zuzana4291
21.01.2016

Vůbec nevím, jak tuto knihu popsat a okomentovat, úplný chaos a když už si čtenář připadá, že to má trochu děj, tak spisovatel opět z toho udělá guláš a čtenář opět neví na čem je a kde je

Makropulos
21.09.2015

Tady asi stačí jen říct: Bavilo mě to.

werst
06.06.2015

Pokud vás bavil Grunt, pak by vás mohlo zajímat, že vyšlo jeho volné pokračování "Bagr: Příběh mutanta".
Odkaz zde:

Skip
18.01.2015

Tahle kniha je až Vianovsky absurdní a myslím, že i sám Boris by se při jejím čtení dobře bavil. Autor zde zparodoval slavný Matrix, občas se pohádal s postavami, které psaním tvořil, zkrátka napsal brakovku velmi těžkého kalibru. Nemohu říct, že bych přečetl něco hodně zajímavého, ale proč si někdy nedopřát kvalitní blbost :-)

LammEr
24.01.2014

Velmi vtipná knížka, která mě dostala. Kniha mě uchvátila svým humorem a stylem vypravování. Zápletka velmi originální.

LucieRej
09.06.2013

Naprostá šílenost, která mě rozesmívala skoro na každé stránce. :D Filozofující stroje, matrix, hrobařský výbor,....absurdita vedle absurdity, do toho způsob jakým autor vstupoval do děje a jeho poznámky :D ... prostě to bylo super. Jsem ráda, že jsem na knížku narazila. Zažila jsem s ní dva velice vysmáté dny.

Cibak
06.03.2013

No, odpočinková humorná sci-fi. Pro mne chvilkami chaotická (v dobrém slova smyslu). Ať žije Matrix.