Gričská čarodějka I. - Tajemství krvavého mostu

Gričská čarodějka I. - Tajemství krvavého mostu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197633/bmid_gricska-carodejka-i-tajemstvi-krvav-e8b-197633.jpg 5 77 7

Román z historie Chorvatska, zachycuje intriky a moc šlechty, která zároveň využívá důvěřivosti prostého lidu a zvědavých dívek, které věří v čarodějnice. Vypráví příběh krásné komtesy Nery a poručíka Siniši, jejichž láska prochází zkouškou intrik nápadníků a zájmu Marie Terezie...

Literatura světová , Detektivky, krimi , Historické romány

Vydáno: , Ladislav Šotek

Gričska vještica , 1964

Gréta79
16.01.2021 5 z 5

Úžasné dielo. Príbeh, postavy, historické pozadie - so všetkým sa autorka pohrala a vznikla táto skvelá séria.

RADIN
09.02.2018 5 z 5

Tá Katarína vedela klamať, a balamutiť chlapov ešte lepšie,príbeh je napínavý od začiatku až do konca,kniha sa mi veľmi páčila.

moničina
02.10.2017 5 z 5

Super kniha, prečítaná mnohokrát. Napínavý dej, samé záhady, historické udalosti a sympatickí hrdinovia. A dobro víťazí nad zlom. Tento prvý diel je samostatný a ostatné diely s ním len nepriamo súvisia. Škoda, že nebola sfilmovaná.

MAXA71
17.02.2016 4 z 5

Podľa mňa najlepšia historická séria. Aj sestričky v pôrodnici sa pýtali, či dobre počujú, keď som povedala, že dievčatko sa bude volať Nera. Prečo asi? Krásne meno. :))

dezlik
17.12.2014 5 z 5

celou ságu jsem přečetla už několikrát ,doporučuji každému kdo má rád historické romány,

Alma5
13.12.2014 3 z 5

Čekala jsem cosi o magii a kouzlech, ale byla to spíš detektivka. Do půlky jsem knihy jsem se musela prokousat, postavy mi připadaly všechny tak nějak natvrdlé a přihlouplé, druhá polovina ale byla napínavá.

xeroxino
26.10.2014 5 z 5

Intrigy, tajne komnaty a mnoho dlasieho v tejto jedinecnej knihe