Grafický design pro samouky

Grafický design pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41181/graficky-design-pro-samouky-41181.jpg 4 4 3

Každý z nás aspoň jednou v životě vytvářel nějaký dokument, který lze zařadit do kategorie "grafický desing". Ať už se jednalo o pozvánku na oslavu narozenin, plakát nebo jen inzerát na firemní či školní nástěnku nebo web, můžeme jej příště udělat s pomocí této knihy profesionálně dokonalým. Grafický design pro samouky vysvětluje základní principy grafického designu včetně efektivního využití prostoru, barev a písma. Publikace transformuje obtížně získané zkušenosti profesionálních designérů do jednoduchých pravidel, co a jak používat a čeho se naopak vyvarovat, ilustrovaných tipů a rad doplněných srovnávacími příklady. Kniha nezapomíná ani na potřebné vybavení a jeho cenu, popisuje nejlepší a cenově nejdostupnější materiály, hardware a software. ... celý text

Literatura naučná , Učebnice a slovníky

Vydáno: , Slovart (ČR)

Graphic design for non-designers

natasha94
05.11.2019

I have read about you on several platforms and I am happy with your visit. I'm also looking for a new graphic designer, but I haven't done any formal studies in this area. I worked for advertising agencies on this account and I would like to move to the creative side. Read more: https://appdevelopmentcalifornia.com/

Henrysouza
13.09.2017

To je opravdu skvělé, stejně jako tvůj design jsme také poskytovat design a vývoj služby s přední společností. zkontrolujte si naše portfolio https://www.ingic.com/california/logo-design/ a získáte s tvým návrhářem mnohem více kreativních nápadů.

honza8366
07.03.2017 5 z 5

Vynikajici kniha, velmi edukativne napsana - obsahuje negativni i pozitivni priklady, coz je velmi nazorne. Dobre a strucne napsane, pro zaklady vyborne.

grafický design tvorba webu

Kniha Grafický design pro samouky je v