Gossip Girl: Líbej mě

Podívejte se s námi do otřesného světa Super Drbny – do světa, v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a nemravných obrázků vylepených po stěnách autobusů. …S je zpátky z internátní školy. Má o něco delší a světlejší vlasy. A její jasně modré oči říkají, že nesmí prozradit mnohá tajemství… Pokud si nebudeme dávat pozor, vyzraje S nejen nad učitelkami, ale navleče se do šatiček, které jsou nám ostatním malé, slízne smetanu, pocintá nás svým Campari a ukradne srdce našich bratříčků i lásek. Zkrátka, s neuvěřitelnou grácií nám totálně zkazí život. Já budu u toho a budu dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a hříšný rok. Cítím to v kostech....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23724/gossip-girl-gossip-girl-libej-me-T8d-23724.jpg 3.6121

Gossip Girl 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

Gossip Girl, 2002

Kniha Gossip Girl: Líbej mě

Nicolka77

Jelikož jsem úplně zbožňovala serial Super Drbna a dozvěděla jsem se i o knížkách musela jsem je mít a číst.. a tenhle první díl, byl opravdu skvělý.. bylo tam sice něco co v seriálu ne( jak už to tak většinou byva). Ale byly tam i věci, ktere v seriálu byly a nebo tam byly jinak. Musím říct že to bylo skvělé oddechove čtení a doufám, že mě další díly nezklamou.

mrkačka92
17.11.2018

Kniha přečtená spíše ze zvědavosti. Nijak zvlášt mě neuchvátila.

Pejuška
15.07.2018

Nevěřila bych, že mě tato kniha nakonec zaujme, jen jsem hledala námět do výzvy a narazila na ni. Příjemná oddechovka, četla se svižně, asi si přečtu i další díly, ale seriál jsem nikdy neviděla. Pro mě osobně je kniha vždy lepší než to vidět v televizi, až na pár výjimek.

Eleanor-ka
06.05.2017

Jedna z těch svěžích, čtivých a jednoduchých knih, které vás sice vtáhnou do děje a nutí vás sáhnout po dalším dílu, avšak nejedná se o žádné velkodílo, jež vás absolutně pohltí. Super drbna mě však baví a bavila i jako sariál a pro mě je to zaručená a oddechová zábava. Za mě dobrý.

Babsie
04.06.2016

Tuhle knížku jsem si přečetla protože jsem bývala fanynka seriálu a opravdu hodně mě zklamala. Málo knížek je horší než film/seriál ale tahle mezi ně rozhodně patří. Postavy byly hrozně nesympatické a ani se to nečetlo dobře, autorčin styl mě od čtení dost odrazoval. Další díly jsem nečetla a nemám to v plánu. Špatně napsaná kniha s hroznou charakteristikou postav a stupidním dějem.

wiix
24.03.2016

Po všetkej tej náročnej literatúre ruských klasikov či svetovej moderny mi dobre padne prečítať si takéto odľahčujúce dielo, ktorému však nepridáva na kvalite kvantita čitateľov (ktorú určite má). Každopádne som si oddýchla bez toho, aby som musela nad dielom premýšľať.

denndulka
30.09.2015

Knihu jsem si chtěla dlouho přečíst, jelikož jsem velký fanoušek seriálu. Pro mě byla četba spíše zklamáním. Popsání postav se mi nelíbilo a nemohla jsem najít sympatie ani v jednom charakteru. Dala jsem šanci i druhému dílu, ale opakovalo se to samé co u prvního dílu a druhý díl jsem v půlce zavřela.

Renate
23.07.2015

Knihu jsem si přečetla, ale musím přiznat, že mě nezaujala. Očekávala jsem něco jiného.