Gossip Girl: Líbej mě

Podívejte se s námi do otřesného světa Super Drbny – do světa, v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a nemravných obrázků vylepených po stěnách autobusů. …S je zpátky z internátní školy. Má o něco delší a světlejší vlasy. A její jasně modré oči říkají, že nesmí prozradit mnohá tajemství… Pokud si nebudeme dávat pozor, vyzraje S nejen nad učitelkami, ale navleče se do šatiček, které jsou nám ostatním malé, slízne smetanu, pocintá nás svým Campari a ukradne srdce našich bratříčků i lásek. Zkrátka, s neuvěřitelnou grácií nám totálně zkazí život. Já budu u toho a budu dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a hříšný rok. Cítím to v kostech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23724/big_gossip-girl-gossip-girl-libej-me-T8d-23724.jpg 3.6136

Gossip Girl 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Gossip Girl, 2002

Kniha Gossip Girl: Líbej mě

KáťaM.

Knížku jsem si užila, i když už nejsem cílovka, ocenila bych možná trochu víc akce, knížka je skvěle namluvená, jako oddychovku moc doporučuji, ten svět internátních středních škol je prostě boží a dá se o tom číst v každém věku!

marrie5227
26.04.2021

Ze začátku mi trochu trvalo, než jsem se do knihy začetla, protože mne překvapila obrovská rozdílnost od seriálu. Avšak jsem ji zhltla celkem rychle a moc se těším na další díly.

Nicolka77
12.01.2019

Jelikož jsem úplně zbožňovala serial Super Drbna a dozvěděla jsem se i o knížkách musela jsem je mít a číst.. a tenhle první díl, byl opravdu skvělý.. bylo tam sice něco co v seriálu ne( jak už to tak většinou byva). Ale byly tam i věci, ktere v seriálu byly a nebo tam byly jinak. Musím říct že to bylo skvělé oddechove čtení a doufám, že mě další díly nezklamou.

mrkačka92
17.11.2018

Kniha přečtená spíše ze zvědavosti. Nijak zvlášt mě neuchvátila.

Pejuška
15.07.2018

Nevěřila bych, že mě tato kniha nakonec zaujme, jen jsem hledala námět do výzvy a narazila na ni. Příjemná oddechovka, četla se svižně, asi si přečtu i další díly, ale seriál jsem nikdy neviděla. Pro mě osobně je kniha vždy lepší než to vidět v televizi, až na pár výjimek.

Eleanor-ka
06.05.2017

Jedna z těch svěžích, čtivých a jednoduchých knih, které vás sice vtáhnou do děje a nutí vás sáhnout po dalším dílu, avšak nejedná se o žádné velkodílo, jež vás absolutně pohltí. Super drbna mě však baví a bavila i jako sariál a pro mě je to zaručená a oddechová zábava. Za mě dobrý.

Babsie
04.06.2016

Tuhle knížku jsem si přečetla protože jsem bývala fanynka seriálu a opravdu hodně mě zklamala. Málo knížek je horší než film/seriál ale tahle mezi ně rozhodně patří. Postavy byly hrozně nesympatické a ani se to nečetlo dobře, autorčin styl mě od čtení dost odrazoval. Další díly jsem nečetla a nemám to v plánu. Špatně napsaná kniha s hroznou charakteristikou postav a stupidním dějem.

wiix
24.03.2016

Po všetkej tej náročnej literatúre ruských klasikov či svetovej moderny mi dobre padne prečítať si takéto odľahčujúce dielo, ktorému však nepridáva na kvalite kvantita čitateľov (ktorú určite má). Každopádne som si oddýchla bez toho, aby som musela nad dielom premýšľať.