Gossip Girl: Kdo jiný než ty (prequel)

Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi obýváme ohromné byty na Páté Avenue a docházíme do těch nejlepších soukromých škol, jaké na Manhattanu stojí. Jsme chytří, zdědili jsme dokonale krásné tváře, oblékáme šaty vašich snů a víme, jak dobře rozjet večírek. Nemůžeme za to – už jsme se takoví narodili. Náš příběh začíná trojicí nerozlučných, okouzlujících, patnáctiletých přátel: Serena van der Woodsen, Blair Waldorfová a Nate Archibald. Blair je do Nata a jeho zářivě zelených očí zamilovaná snad od jejich prvního setkání v jeslích. Je proto trochu škoda, že si Nate tajně přeje, aby se na něj těma oddanýma očima dívala spíš Blaiřina nádherná nejlepší kamarádka Serena. Jako by to nestačilo, Serena před oběma přáteli skrývá jedno velké tajemství. Hmmm, zdá se mi, že si tihle tři nejlepší kamarádi nejsou zas tak blízcí, jak si vždycky mysleli... Jak to všechno vím? Protože já vím všechno – a naštěstí pro vás, neumím udržet tajemství. A tak se pohodlně usaďte, ať můžu rozplést tenhle zamotaný příběh a prozradit vám, jak to všechno začalo. No tak, přiznejte si to. Vždyť jste napjatí už teď....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63900/gossip-girl-kdo-jiny-nez-ty-63900.jpg 4.156

Gossip Girl

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

Gossip Girl Prequel: It Had to Be You, 2007

Kniha Gossip Girl: Kdo jiný než ty (prequel)

prajzulka
25.01.2015

Já jsem knihu četla hned jako první :) myslím, že je to jeden z nejlepších dílů

herotabe53
11.07.2014

První kniha od této autorky. Vůbec nevím, jak mám hodnotit, když nemám srovnání.
Tahle knížka nepatří mezi ty, které začnete číst a nemůžete je odložit.
Je to taková oddechovka. Někoho (například mě) štvalo, že u skoro každého kousku oblečení se udává značka.
To bych ta mít opravdu nemusela, ale asi to k tomu patří.

DajaF
25.06.2013

Konečně dočtena celá série!!! Jsem ráda, že už to nemá víc dílů, protože už jsem na tyhle knížky trošku stará (hi hi). Celých 13 knih bylo jen o tom, s kým Nate (po dočtení téhle knížky si myslím, že Nate je zhulený hajzlík :-)) je - buď je to Blair nebo Serena....což se nakonec stejně nedozvíme...ale byly to příjemně strávené roky...

Soptinka
30.01.2013

Odpočinková kniha s klasickými problémy náctiletých - pařby, kdo s kým a co na sebe. Dám šanci ještě dalšímu dílu.

Adulina12
23.01.2012

já knihu četla někde uprostřed a je to v pohodě.. podle mě je to vlastně jedno.. :) jako v celé serii.. ;)

Kisinka
21.01.2012

Taky doporučuji spíše knihu si přečíst až jako poslední. Je mnohem lepší, když později po ukončení celého příběhu začnete odhalovat, jak to všechno vlastně začalo, jak to bylo a proč.

Charmedka
27.10.2011

Mě naopak přijde lepší přečíst si to až pak,je to zajímavější a myslim,že knížka je pak i víc líbivá. :)

Trayd
27.10.2011

Doporučuji pro začátek, přečíst si tuhle knihu jako první. Než začnete číst ty ostatní. Protože zde je příběh o tom než si B podmanila Constance Billard, než S zmizela na internátní školu a než N vstoupil mezi ně...

Cecily von Ziegesar
americká, 1970