Banks proti Banksovi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V daleké – či blízké? – budoucnosti se odehrává další příběh prezidenta Golden City, Harrisona Bankse, a obyvatel chudinské zóny v bývalém přístavišti. Banks pátrá po své ženě, ale když ji najde, s hrůzou se dozvídá, že se zmýlil. Brzy zjistí, že se stal pouhou loutkou ve hře, v níž se setkává s těmi nejhrůznějšími důsledky vědeckého rozvoje. Mladí obyvatelé bývalé přístavní zóny se mu snaží pomoci; on však nesmí za žádnou cenu zklamat jejich důvěru. Podaří se Banksovi překonat svého hlavního protivníka – Bankse?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7738/golden-city-banks-proti-banksovi-7738.jpg 3.410
Série:

Golden City 2.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , BB art
Originální název:

Banks contre Banks, 2000


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Banks proti Banksovi

trudoš
01.10.2016

Oproti předchozímu albu jsem se bavil přeci jen o dost méně. Zápletka je sledem jednoho dějového klišé za druhým a příběh se záměrně komplikuje v závislosti na chování postav, které zas jednají na základě přání scenáristy. Což by nebyl problém, kdyby to často nebylo v rozporu s jejich na startu definovanými charaktery. A na to, aby vyprávění začal čtenář brát skutečně vážně, jsou kulisy postkatastrofického světa stále ještě moc pozlátkové, přičemž jeho společenská pravidla a zákonitosti jako by byla tvořena za pochodu. Sled událostí tak příliš nepřekvapí, ale zároveň je ještě mnoho věcí nevyřčeno na to, aby se dal soudit celek. Uvidíme, co další díl.

Kapis
10.01.2014

Nebylo to až tak špatné, trochu naivní celé, moc mě to nezaujalo. Mám rád "postkatatrofální prostředí" ale zde bylo ztvárněno tak pohádkově. Navíc je to u nás nedokončeno.


Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova

Autor a jeho další knihy

Daniel Pecqueur
francouzská, 1948
2003  Goldy
2002  Vykradači vraků
2003  Polární noc
2002  Banks proti Banksovi

Kniha Banks proti Banksovi je v

Přečtených12x
Knihotéce6x
Chci si koupit1x