Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388374/bmid_nezvestna-ERb-388374.jpg 4 214 65

GO-Team série

< 2. díl

Jina je převelena k elitní jednotce jako operátorka dronů. Po náročném výcviku odjíždí na nebezpečnou misi. Tam je po bombovém útoku prohlášena za mrtvou. Ačkoli byla veliteli Levimu její účast od počátku trnem v oku, nikdy nenechal žádného člena týmu na holičkách. I kdyby měl přiznat, že ho k tomu nutí víc než jen vojenská čest.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Woman Left Behind , 2018

Jack Bauer
20.05.2021 1 z 5

Nějak jsem se nemohl pořádně začíst, zdlouhavý výcvik mě začal už nudit a před seskokem padákem jsem to vzdal. A také jsem nečetl první díl, možná proto jsem neměl k postavám žádný vztah.

lenkavildomcova
17.05.2021 5 z 5

Trošinku limonáda, ale četlo se to příjemně.

lusitta05
15.04.2021 5 z 5

Bolo to parádne,Jina ma očarila,bola skvelá. No a Levi,och,nemám slov, uchvátil ma. Takéto príbehy sú super.

Khira
20.12.2020 5 z 5

Ja som to uplne zrala. Radim medzi top knihy. Dejova linia pomsty bola o nicom. Ale to ma absolutne netrapi. Zamilovala som sa do knihy uz v momente ked sa k nej prvy krat blizili na cvicisku. A boli naozaj zlaticka. Velke plus davam za to, ze z nej autorka neurobila dokonaleho zabijaka po vycviku ale slo to cez náhodu a neistotu. Levi ako velitel bol skutocne super. Vnimala som medzi nimi emocie a napätie a to sa ani nemuseli dotknut. Syria so mnou fakt pohla. Prezivala som to viac z pozicie Leviho. Koniec bol sice uponahlany, tak nejako si pri Linde zvykam ale stale mi to prekaza. Urcite sa k nej vratim. Charakter viacerých postav sa mi velmi pacil, bolo to originálne. Uvitala by som viac romantiky. NAPRIEK TOMU ZA MNA TOP

cukrovka
01.11.2020 5 z 5

Skvělé čtení. Zajímavý příběh, poutavě zachycena tvrdost výcviku a akcí bojových jednotek, psychika a soudržnost týmu. Líbila se mi Jinina nezdolnost a odhodlanost vše zvládnout. Jen nechápu kdo psal anotaci, ději vůbec neodpovídá a i název knihy je dost zavádějící.

Kešu1981
28.10.2020 3 z 5

Já bych teda padákem neskončila, ani za zlatý prase nee :o) skvěle se to četlo...

vladka1695
28.10.2020 4 z 5

Dobře se četla, doporučuji!

magic11
18.10.2020 3 z 5

Jsem spokojená, četla se dobře, trošku zklamání, když se to zvrtlo do plytké plátky hlavních hrdinů. Ženám se to bude asi líbit, pro chlapy asi nic moc

Lofda
27.05.2020 5 z 5

Hotovo, přečteno a.. Zatím nejlepší, co jsem od autorky četla! Mám ráda filmy typu Speciální jednotka (ha, zrovna včera zase dávali v TV) a seriály jako Seal team, a tohle se tomu svým způsobem dost podobalo. Prostě pár správných hochů v akci.. Prožívala jsem s Jinou seskoky padákem (asi bych si to uměla užít víc, no nic ;-) ) i všechny ty pocity při jejích misích, bylo to napsáno vážně věrohodně.. Jen nechápu, kdo psal anotaci a vymýšlel český název knížky??

jinbr
13.05.2020 5 z 5

Zde platí mnoho z toho, co jsem napsala u prvního dílu. Vyprávění je poutavé, nezahlcuje a neotravuje. Zajímavý příběh, dobré pohledy do psychiky podobných bojových či obranných jednotek. Příběh Jiny, jejích kolegů a Leviho je hezký, citlivý a zároveň vede k zamyšlení.
Za mě super

Kudík
04.05.2020 5 z 5

Jina byla moje ideální hlavní hrdinka, sarkastická, hubatá a přesto vtipná a odolná. Líbil se mi popis výcviku a následně první akce, kdy se jí povedla parádní věc, a potom ta oslava v salónu. :) Leviho jsem chápala i jeho rozhodnutí při akci v Sýrii. A musím přiznat, že mi bylo vážně líto (SPOILER) obou dvou ztrát, ať ten druhý byl jakýkoliv.
Anotace je neodpovídající obsahu.

FairyD.
01.05.2020 5 z 5

Pekne napísaná kniha, netypické prostredie, boj o holý život, láska. Páčilo sa mi ako sa hlavná hrdinka zaprela a nevzdávala, aj keď mnohí by to už dávno ukončili. Popri ťažkých skúškach zažili aj plno smiechu. Spracovanie konca bolo úžasne.

Tweety0207
17.04.2020 3 z 5

Čítalo sa to dobre, autorka vie písať,ale výcvik bol zbytočne zdĺhavý, zápletka zhrnutá par vetami a koniec uponáhľaný. Žiadna sláva.

ladyKristyn
13.03.2020 2 z 5

Déle mi trvalo to dočíst, ale přelouskala jsem to. Jiné knihy od této autorky mi šly snadno, ale tento příběh mě moc nebral, škoda.

ZetHolda
26.08.2019 4 z 5

Knížek od Lindy Howardové jsem před časem četla více, proto jsem hned sáhla po této (pro mě) novince. Příběh opět nezklamal, i když tentokrát převažovala romantika nad realističtějším dobrodužstvím. Knížka se četla velmi dobře, fajnová oddechovka, kde Jina je taková superžena, která se od počítače dostane na vojenské cvičiště a obstojí, proč ne .. jen celková zápletka mohla být více propracovaná, než vykreslená na několika posledních stranách.

janina66
22.08.2019 5 z 5

Super. Moc se mi to líbilo. Napínavé, romantické. Prostě odpočinkové.

Danago
31.07.2019 2 z 5

Když si Jinu vzala do parády elitní jednotka knížka mě bavila. Bohužel už i tento "zácvik " byl v knize až moc popisovaný a až moc dlouhý. Potom konečně přišla mise, ale bohužel ani v tomto případě se knize nepodařilo mě dostatečně nadchnout. To jak se velitel týmu zachoval v kritické situaci a celé rozuzlení mě spíše zklamalo než nadchlo. Tato autorka pro mě asi nebude to pravé.

Luciska13
26.06.2019 5 z 5

Úžasná kniha, kterou jsem přečetla v rekordním čase, prostě jsem nemohla přestat. Jediná výhrada patří popisu a názvu knihy, který má s dějem pramálo společného. Pokud se tedy chystáte knihu číst, popis nečtěte, nebo si ho přečtěte, ale neočekávejte, že to je hlavní myšlenka knihy, protože s popisem souvisí tak třicet stran a to ještě za polovinou knihy.

sandra2845
18.06.2019 5 z 5

Skvělá, nemohla jsem se odtrhnout. Prostě jedním dechem..

sarka0168
05.06.2019 4 z 5

Moc dobré! Bavilo mne tu hle knihu číst, zhltla jsme ji jedním dechem. Bez chyby!