Nevinná lavina

Nevinná lavina https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359458/bmid_nevinna-lavina-qb2-359458.jpg 5 25 4

GO! – Gang odvážných série

Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta se sjíždějí do Krkonoš, aby strávili příjemný týden na lyžích. Hned první den se vydají na běžkách na Výrovku, kde má být většina party ubytovaná. Krátká cesta se změní v nečekané drama prudkým zvratem slunečného počasí v hustou sněhovou vánici. Stmívá se a chata je v nedohlednu – šestice je donucena přečkat mrazivou noc venku. Přežije Gang odvážných, když na horách navíc hrozí laviny?... celý text

Catt
13.11.2023 5 z 5

Tato kniha se opravdu povedla a také je to kniha, kterou syn četl sám od sebe a přál si a přečetl i další díly. Napínavý příběh, kdy kamarádi drží při sobě, aby překonali nebezpečí, ho opravdu zaujal.

verunka5089
05.06.2022 5 z 5

určitě doporučuji

Eliška12
15.04.2018 4 z 5

Nádherná kniha o kamarádství , nebezpečí a překonání sama sebe . Doporučuji všem . Autorka toto téma zpracovala výborně a knize se nedá nic vytknout , protože byla super .

broskev28
28.01.2018 4 z 5

Po první knize GO: Ztraceni ve vlnách jsem nemohla nechat Nevinnou lavinu bez povšimnutí. A dobře jsem udělala - myslím si totiž, že se povedla určitě lépe než první díl. Instruktáž HS byla skvělá, připadala jsem si, jako bych tam sama seděla a sledovala ji. A následující "skok" na Výrovku jsem doslova viděla před sebou; víme všichni, jak rychle se na horách dokáže změnit počasí a jak snadno se dá zabloudit. Takže jsem celé šestici usilovně držela palce, moc se mi líbilo, jak táhli za jeden provaz, a to nejen v přeneseném smyslu slova. Obdivovala jsem Marianu, jak se poprala se svým neduhem. A obdivuju autorku, jak čtivě a napínavě dokázala zadané téma LAVINA zpracovat.