Jak to začalo

Jak to začalo https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60735/glee-jak-to-zacalo-60735.jpg 3 79 11

Glee série

Všichni fanoušci Glee pozor! Tahle knížka je oficiální „prequel“ k seriálu! Každé velké vystoupení potřebuje zahřívací kolo – chcete vědět, co se dělo, než Glee převzal pan Schuester? Kdy si Rachel poprvé uvědomila, že Finn je víc než jen natvrdlý fotbalista? Jak začal tajný románek Pucka a Quinn? A jak Glee fungovalo, než získalo pořádného vůdce? No upřímně, zrovna jim to neladilo…... celý text

Literatura naučná , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Zhe Beginning , 2009

Ešína
Ešína
25.07.2021 2 z 5

Pro fanoušky seriálu - doporučuji.

eliska2126
eliska2126
17.12.2020 3 z 5

Tahle knížka je pro všechny fanoušky a milovníky seriálu Glee. Neměla jsem moc velká očekávání, ale knížka se mi líbila a bylo fajn si připomenout všechny postavy a situace z prostředí Glee.
Zase ale od knížky neočekávejte bůh ví co.

martinka1751
martinka1751
16.07.2020 3 z 5

Seriál miluju a tohle mi přijde jako takové oddechové čtení.

Niky91
Niky91
30.06.2019 2 z 5

Glee mám ráda, ale toto mne vůbec nezaujalo.

Tesinka_Laufey
Tesinka_Laufey
02.05.2018 4 z 5

Nečekala jsem nic extra, ale knížka se mi v celku líbila. Jako doplněk k seriálu a oddechovat byla dobrá. Vadila mi jen Rachel...Je neskutečně otravná, protivná, sebestředná a knížka mě jen utvrdila v tom, že ji opravdu nesnesu. Naopak Kurt, Finn, Mercedes a ostatní byli úžasní. Taky se mi moc líbilo, že Tina měla trochu víc prostoru než v seriálu.

Natynababina
Natynababina
22.04.2016 3 z 5

V té době mě hodně bral seriál, ale knížka byla taková divná. Možná by byla lepší bez seriálu jen jako příběh :D

Chimegee
Chimegee
04.02.2016 odpad!

Glee jsem sledovala, ale tato knížka byla naprostá blbost.

Tessi08
Tessi08
01.08.2014 2 z 5

Moc se mi to nelíbilo. Jediný světlý moment v této knize, který mě celkem zaujal, byla zápletka Pucka s Quinn. Nic víc.

Holly Bretchelo
Holly Bretchelo
04.03.2013 5 z 5

skv

PiperW
PiperW
03.02.2013 2 z 5

Seriál Glee mám moc ráda. Tedy spíše jsem měla ráda jeho začátky a konkrétně první dvě, možná ještě třetí serii teď už nic moc. Tahle kniha má být o začátcích Glee. Odehrává se v době, před začátkem Glee klubu. Co se týče knihy, nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Rozhodně si přečtu další dí, který mám doma, ale pro případné čtenáře musím poznamenat, že kniha nenadchne ani neurazí. Slabší průměr.

greenday72
greenday72
13.12.2011 5 z 5

Supeeeeer kniha!!!!!Sranda a všetko ako to začínalo s Glee!!!!

zfilmováno – TV seriál

2011  62%Jak to začalo
2011  65%Prázdniny na spadnutí
2011  64%Studentská výměna

Kniha Jak to začalo je v