Glee – Jak to začalo

Všichni fanoušci Glee pozor! Tahle knížka je oficiální „prequel“ k seriálu! Každé velké vystoupení potřebuje zahřívací kolo – chcete vědět, co se dělo, než Glee převzal pan Schuester? Kdy si Rachel poprvé uvědomila, že Finn je víc než jen natvrdlý fotbalista? Jak začal tajný románek Pucka a Quinn? A jak Glee fungovalo, než získalo pořádného vůdce? No upřímně, zrovna jim to neladilo…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60735/glee-jak-to-zacalo-60735.jpg 3.269

Glee 1.

Literatura naučná, Umění
Vydáno, CooBoo

Glee: The Beginning, 2009

Kniha Glee – Jak to začalo

Niky91
30.06.2019

Glee mám ráda, ale toto mne vůbec nezaujalo.

Tesinka_Laufey
02.05.2018

Nečekala jsem nic extra, ale knížka se mi v celku líbila. Jako doplněk k seriálu a oddechovat byla dobrá. Vadila mi jen Rachel...Je neskutečně otravná, protivná, sebestředná a knížka mě jen utvrdila v tom, že ji opravdu nesnesu. Naopak Kurt, Finn, Mercedes a ostatní byli úžasní. Taky se mi moc líbilo, že Tina měla trochu víc prostoru než v seriálu.

Natynababina
22.04.2016

V té době mě hodně bral seriál, ale knížka byla taková divná. Možná by byla lepší bez seriálu jen jako příběh :D

Chimegee
04.02.2016odpad!

Glee jsem sledovala, ale tato knížka byla naprostá blbost.

Tessi08
01.08.2014

Moc se mi to nelíbilo. Jediný světlý moment v této knize, který mě celkem zaujal, byla zápletka Pucka s Quinn. Nic víc.

Holly Bretchelo
04.03.2013

skv

PiperW
03.02.2013

Seriál Glee mám moc ráda. Tedy spíše jsem měla ráda jeho začátky a konkrétně první dvě, možná ještě třetí serii teď už nic moc. Tahle kniha má být o začátcích Glee. Odehrává se v době, před začátkem Glee klubu. Co se týče knihy, nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Rozhodně si přečtu další dí, který mám doma, ale pro případné čtenáře musím poznamenat, že kniha nenadchne ani neurazí. Slabší průměr.

greenday72
13.12.2011

Supeeeeer kniha!!!!!Sranda a všetko ako to začínalo s Glee!!!!

televizní seriály

Kniha Glee – Jak to začalo je v