Glee – Jak to začalo

Glee – Jak to začalo obálka knihy
Mé hodnocení:

Všichni fanoušci Glee pozor! Tahle knížka je oficiální „prequel“ k seriálu! Každé velké vystoupení potřebuje zahřívací kolo – chcete vědět, co se dělo, než Glee převzal pan Schuester? Kdy si Rachel poprvé uvědomila, že Finn je víc než jen natvrdlý fotbalista? Jak začal tajný románek Pucka a Quinn? A jak Glee fungovalo, než získalo pořádného vůdce? No upřímně, zrovna jim to neladilo…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60735/glee-jak-to-zacalo-60735.jpg 3.175

Glee 1.

Literatura naučná, Umění
Vydáno, CooBoo

Glee: The Beginning, 2009

Kniha Glee – Jak to začalo

eliska2126
17.12.2020

Tahle knížka je pro všechny fanoušky a milovníky seriálu Glee. Neměla jsem moc velká očekávání, ale knížka se mi líbila a bylo fajn si připomenout všechny postavy a situace z prostředí Glee.
Zase ale od knížky neočekávejte bůh ví co.

martinka1751
16.07.2020

Seriál miluju a tohle mi přijde jako takové oddechové čtení.

Niky91
30.06.2019

Glee mám ráda, ale toto mne vůbec nezaujalo.

Tesinka_Laufey
02.05.2018

Nečekala jsem nic extra, ale knížka se mi v celku líbila. Jako doplněk k seriálu a oddechovat byla dobrá. Vadila mi jen Rachel...Je neskutečně otravná, protivná, sebestředná a knížka mě jen utvrdila v tom, že ji opravdu nesnesu. Naopak Kurt, Finn, Mercedes a ostatní byli úžasní. Taky se mi moc líbilo, že Tina měla trochu víc prostoru než v seriálu.

Natynababina
22.04.2016

V té době mě hodně bral seriál, ale knížka byla taková divná. Možná by byla lepší bez seriálu jen jako příběh :D

Chimegee
04.02.2016odpad!

Glee jsem sledovala, ale tato knížka byla naprostá blbost.

Tessi08
01.08.2014

Moc se mi to nelíbilo. Jediný světlý moment v této knize, který mě celkem zaujal, byla zápletka Pucka s Quinn. Nic víc.

Holly Bretchelo
04.03.2013