Girl Online - Na turné

Girl Online - Na turné https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291177/bmid_girl-online-na-turne-W5T-291177.jpg 4 242 47

Girl Online série

Zdá se, že navzdory vzdálenosti, která je od sebe dělí, jsou Penny s Noahem pro sebe jako stvořeni. Vždyť nakonec ustáli i mediální smršť, která vypukla po Vánocích, když se bulvární média o jejich vztahu dozvěděla. Trápení jim způsobuje jen skutečnost, že se mohou vidět tak málo. A tak když Noah Penny pozve, aby s ním odjela na velké evropské turné, Penny má pocit, že její život už nemůže být báječnější. Jenomže brzy se ukáže, že cesta do Evropy nebude zdaleka taková idyla, jak si Penny původně myslela. Její Kluk z Brooklynu je v jednom kole a nemá na ni vůbec čas, ne každý z jeho týmu Pennyinu přítomnost na turné vítá s nadšením, a aby toho nebylo málo, někdo (že by nějaká Noahova žárlivá fanynka?) jí začne posílat výhružné e-mailové zprávy. Není divu, že netrvá dlouho, a Penny začne mít pocit, že život na turné není nic pro ni Stýská se jí totiž nejenom po domově a nejlepším příteli Elliotovi, ale i po jejím starém životě, ve kterém nepochybovala o tom, kým vlastně ve skutečnosti je Dokáže Penny po Noahově boku najít svou životní cestu, nebo je to úkol natolik těžký, že během jednoho dlouho očekávaného léta přijde o všechno?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Girl Online On Tour , 2015

barcamilujecist
30.12.2022 5 z 5

hezké klidové čtení, s hrnkem kakaa u vánočního stromku:D

ivca84
11.08.2022 4 z 5

další cesta Penny Porterové nas zavedla na ceste po Evropě

kačuleee29
17.03.2022 5 z 5

Za dva dny přečteno. Zoe vůbec nezklamala. Moc jsem si to užila, bylo to plné překvapení a já se s radostí vrhám na další díl...

lost.in.books
05.01.2021 4 z 5

Myslím si že knihy Girl online zná každý,nebo jste o nich alespoň slyšeli .. Byly moderní asi tak před 3 roky - 3 roky mi vězely v knihovničce a já pořád ne a ne je vzít do ruky- až někdy v prosinci jsem uchopila do rukou první díl . Asi není úplně potřeba psát o čem kniha je - většina jí zná -jedná se o trojdílný dívčí románek pojednávající o obyčejné dívce Penny -píše anonymní blog ,která má matku pracující ve firmě,ta pořádá svatby po celém světě-Penny matce pomáhá s organizací svateb a často s ní cestu je po světě,aby jí se svatbou pomohla-hlavně co se týče fotografování-to miluje. Tím pádem má možnost potkávat nové lidi -jednou potká zajímavou osobu,která jí kompletně změní život,dále už nebudu prozrazovat,kdyby si jí někdo chtěl přečíst . Hodnocení: 4/5
1 díl jsem přečetla asi za 3 dny -děj byl poutavý -poukazoval na falešné přátelství ,životní priority,život online ... Očekávala jsem,že to bude další z x dívčích románů,na které si půl roku po přečtení ani nevzpomenu a nebudu vědět o čem vůbec byly .. Opak je pravdou ,knihy mě vtáhly do děje a měla jsem je přečtené za cca 10 dní . Taková oddechovka s relativně předvídatelným dějem a zápletkou ,ale líbila se mi . Ideální na cesty, ke kávě a čaji .

luzajickova
16.09.2019 2 z 5

Jak sem psala u předchozího dílu
Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla o trochu hůře než 1 díl
Nejvíc mě štval Dean jak se tam furt přetvařoval a hlavně to co provedl ._. NE!! nebudu spoilerovat.
Nejvíc sem se zamilovala do ♥Larryho♥Eliotta♥Alexe♥ Penny rodiču♥Toma♥Leah♥ a Megan mě fakt překvapila mile překvapila no a Noaha bych nejradši chvílema uškrtila za to jeho chování.. Penny a ty její záchvaty :( bohužel vím jaké to je mít takovýhle záchvat nic příjemného to rozhodně není..
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :) •Neukamenovat prosím•

malazluta
14.06.2019 3 z 5

Romantická knížka pro náctileté, kdybych ji četla ve věku, pro který je napsaná, líbila by se mi asi víc.

Kaja01
21.01.2019 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil asi víc než ten první. Pro mě byla kniha taková oddychovka, typický young adult příběh s místy předvídatelným dějem, ale i tak mě bavila. Navíc jsem ji četla v originále, tak jsem spojila příjemné s užitečným. :-)

Ivka14
16.09.2018 4 z 5

Tohle bylo lepší něž první díl,ale občas jsem se ztrácela nebo jsem přeskakovala asi jsem na tu knihu moc stará,ale jinak to doporučuji.

Christianne.K
08.08.2018 3 z 5

Já nevím, čekala jsem o hodně více. Tohle byl prostě průměr (možná 3,5 hvězdičky). Podle mě je prostě tahle série populární jen kvůli autorce. Na ten poslední díl se asi v dohledné době chystat nebudu, protože pokud to bude jako předchozí dva díly...tak bych se akorát musela zase "rozčilovat" :D

karol_tdm
18.06.2018 5 z 5

Ze tří knih se mi líbila nejvíce.

beatadudova
03.04.2018 3 z 5

Tenhle díl mi přišel jako nejslabší ze všech, což tak u trilogií už vlastně bývá... Penny jede na úžasné turné s Noahem, ale už od začátku je úplně jasné, že to prostě fungovat nemůže a taky nebude. Penny se občas chová dost naivně, dětinsky a má prostě až moc velká očekávání od Noaha, který nemůže přece zvládat koncertovat a ještě podnikat s Penny super dětinský Den kouzel a tajemství. Problémy, které nastávají mi přijdou vložené do děje jen proto, aby se vše nezdálo moc idylické. Ruku na srdce, kdo se zamiluje do rockového boha, který lásku opětuje a jede na obrovský turné prostě jen tak, protože je to jeho přítelkyně? Některými částmi jsem se dost prokousávala. Jako oddechovka dobrý, ale první a třetí díl jsou rozhodně za mě mnohem lepší.

SknihouVrukách
06.03.2018 4 z 5

Fajn kniha. Rýchlo sa čítala.

luciefeix
20.12.2017 1 z 5

knihu jsem po chvili vzdala už jsem na ni stará

Žožik
26.10.2017 5 z 5

Druhý díl asi stejně dobrý jako první. Kniha se četla úplně sama.

Anonym08
15.10.2017 3 z 5

Jedním slovem...zklamání. Ne samotným příběhem, ale ten příšerný překlad, opravdu? Věty měly špatný (spíše nehezký) slovosled, objevovaly se překlepy (což už samo o sobě velmi odpuzuje), reakce postav nedávaly smysl s emocemi, které měli v ten okamžik zažívat a to strašné počešťování? Prosím ne. Přišlo mi, že se na to paní překladatelka s prominutím pěkně vykvákla. Jako pardon, ale ať si na tom dá záležet a nebo to dá přeložit někomu jinému. Je to totiž velká škoda.

KateTheBlogger
04.10.2017 5 z 5

Skvělé pokračování, knížka se čte skoro sama!

Horselen
20.09.2017 3 z 5

Uf, tahle kniha mi dala opravdu zabrat - ne proto, že by byla těžká po obsahové stránce, ale proto, že jsem ji četla v angličtině (teprve moje druhá kniha přečtená v originále).
Nedá se říct, že by mě extra bavila, četla jsem ji hlavně proto, že mi připadá jednoduchá. Nicméně konec jsem si užívala, mám ráda happy-endy :)

Alethea_k
03.09.2017 1 z 5

Nedokázala jsem se začíst. Možná jsem na tom nebyla (náladou) tak špatně, jako při prvním dílu, takže tato kniha neměla šanci mě uklidnit. Druhou možností je fakt, že kniha jako taková postrádá smysl. A kdyby neexistoval druhý díl, lidé by Zoellu a její sérii Girl online tolik "nehejtovali".

PotterBara
03.09.2017 5 z 5

První díl byl rozhodně lepší, ale to nemění nic na tom, že se mi knížka líbila. Styl psaní je neuvěřitelně čtivý, čte se to úplně samo. Tahle knížka si prostě zaslouží plný počet hvězd :).

kate210
21.08.2017 5 z 5

Skvělá knížka!!! Strašně mě bavila.

láska YouTube

Zoe Sugg