Girl Online - Na turné

Zdá se, že navzdory vzdálenosti, která je od sebe dělí, jsou Penny s Noahem pro sebe jako stvořeni. Vždyť nakonec ustáli i mediální smršť, která vypukla po Vánocích, když se bulvární média o jejich vztahu dozvěděla. Trápení jim způsobuje jen skutečnost, že se mohou vidět tak málo. A tak když Noah Penny pozve, aby s ním odjela na velké evropské turné, Penny má pocit, že její život už nemůže být báječnější. Jenomže brzy se ukáže, že cesta do Evropy nebude zdaleka taková idyla, jak si Penny původně myslela. Její Kluk z Brooklynu je v jednom kole a nemá na ni vůbec čas, ne každý z jeho týmu Pennyinu přítomnost na turné vítá s nadšením, a aby toho nebylo málo, někdo (že by nějaká Noahova žárlivá fanynka?) jí začne posílat výhružné e-mailové zprávy. Není divu, že netrvá dlouho, a Penny začne mít pocit, že život na turné není nic pro ni… Stýská se jí totiž nejenom po domově a nejlepším příteli Elliotovi, ale i po jejím starém životě, ve kterém nepochybovala o tom, kým vlastně ve skutečnosti je… Dokáže Penny po Noahově boku najít svou životní cestu, nebo je to úkol natolik těžký, že během jednoho dlouho očekávaného léta přijde o všechno?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291177/girl-online-na-turne-W5T-291177.jpg 3.8166

Girl Online (2.)

Girl Online On Tour (2015)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Jota

Ivka14

Tohle bylo lepší něž první díl,ale občas jsem se ztrácela nebo jsem přeskakovala asi jsem na tu knihu moc stará,ale jinak to doporučuji.

Christianne.K

Já nevím, čekala jsem o hodně více. Tohle byl prostě průměr (možná 3,5 hvězdičky). Podle mě je prostě tahle série populární jen kvůli autorce. Na ten poslední díl se asi v dohledné době chystat nebudu, protože pokud to bude jako předchozí dva díly...tak bych se akorát musela zase "rozčilovat" :D

karol_tdm

Ze tří knih se mi líbila nejvíce.

beatadudova

Tenhle díl mi přišel jako nejslabší ze všech, což tak u trilogií už vlastně bývá... Penny jede na úžasné turné s Noahem, ale už od začátku je úplně jasné, že to prostě fungovat nemůže a taky nebude. Penny se občas chová dost naivně, dětinsky a má prostě až moc velká očekávání od Noaha, který nemůže přece zvládat koncertovat a ještě podnikat s Penny super dětinský Den kouzel a tajemství. Problémy, které nastávají mi přijdou vložené do děje jen proto, aby se vše nezdálo moc idylické. Ruku na srdce, kdo se zamiluje do rockového boha, který lásku opětuje a jede na obrovský turné prostě jen tak, protože je to jeho přítelkyně? Některými částmi jsem se dost prokousávala. Jako oddechovka dobrý, ale první a třetí díl jsou rozhodně za mě mnohem lepší.

SknihouVrukách

Fajn kniha. Rýchlo sa čítala.

luciefeix
20.12.2017

knihu jsem po chvili vzdala už jsem na ni stará

Žožik
26.10.2017

Druhý díl asi stejně dobrý jako první. Kniha se četla úplně sama.

Anonym08
15.10.2017

Jedním slovem...zklamání. Ne samotným příběhem, ale ten příšerný překlad, opravdu? Věty měly špatný (spíše nehezký) slovosled, objevovaly se překlepy (což už samo o sobě velmi odpuzuje), reakce postav nedávaly smysl s emocemi, které měli v ten okamžik zažívat a to strašné počešťování? Prosím ne. Přišlo mi, že se na to paní překladatelka s prominutím pěkně vykvákla. Jako pardon, ale ať si na tom dá záležet a nebo to dá přeložit někomu jinému. Je to totiž velká škoda.

KateTheBlogger
04.10.2017

Skvělé pokračování, knížka se čte skoro sama!

Horselen
20.09.2017

Uf, tahle kniha mi dala opravdu zabrat - ne proto, že by byla těžká po obsahové stránce, ale proto, že jsem ji četla v angličtině (teprve moje druhá kniha přečtená v originále).
Nedá se říct, že by mě extra bavila, četla jsem ji hlavně proto, že mi připadá jednoduchá. Nicméně konec jsem si užívala, mám ráda happy-endy :)

Alethea_k
03.09.2017

Nedokázala jsem se začíst. Možná jsem na tom nebyla (náladou) tak špatně, jako při prvním dílu, takže tato kniha neměla šanci mě uklidnit. Druhou možností je fakt, že kniha jako taková postrádá smysl. A kdyby neexistoval druhý díl, lidé by Zoellu a její sérii Girl online tolik "nehejtovali".

PotterBara
03.09.2017

První díl byl rozhodně lepší, ale to nemění nic na tom, že se mi knížka líbila. Styl psaní je neuvěřitelně čtivý, čte se to úplně samo. Tahle knížka si prostě zaslouží plný počet hvězd :).

kate210
21.08.2017

Skvělá knížka!!! Strašně mě bavila.

Zama
08.08.2017

Tato knížka byla lepší než ta první. Konečně se Penny někam hnula. :) Není to taková tak vystrašená holka. :)

Andy242
20.07.2017

Kniha je hezká, ale první díl je prostě první díl..

KaileyBlot
27.06.2017

Styl, jakým je kniha napsaná je jednoduchý a čtivý a moc se mi líbí. Autorka opravdu umí psát a hezky vykreslit určité situace. Přesto ale byl druhý díl malinko slabší a už mě tolik nebral jako první, ale určitě si hodlám přečíst i ten třetí díl, až teda vyjde. Docela dost mě zajímá jak to bude pokračovat!

Market = )
22.06.2017

Tentokrát nejsem tak nadšená a mile překvapená a asi bych i docela ocenila, kdyby děj byl víc "šťastný" a míň komplikovaný, to nevyhledávám. Ale postavy jsou pořád bezva (za mě ale Vánoce v NY lepší, to byla krása).

Kačkaknihomol
21.06.2017

Mnohem lepší než první díl. Konečně se tady něco dělo, Penny už tolik netrpěla svými návaly paniky a tenhle díl mi připadá prostě lepší. Jen se tam pár kapitolek trochu podobalo (nebo mi to alespoň přišlo). Konec je velmi kýčovitý, najednou jsou všichni veselí a šťastní, prostě happyend jako prase. Jinak velmi povedené.

petra-š
19.06.2017

Ikdyž tato kniha nepatří mezí mé nejoblíbenější, četla se velice dobře a děj byl zajímavý. Skoro se dá říct, že autorka zachytila poměrně časté problémy mladších dívek, až na to, že né všechny chodí se slavnou rockovou hvězdou.

bookwoman
07.05.2017

Opět úžasná kniha,stejně jako první díl :) . Ikdyž byl děj převídatelný,tak jsem knihu přečetla za 3 dny a moc mě bavila.Všem holkám doporučuji :)

Francesca14
06.05.2017

Druhý díl se mi možná líbil o něco trošku víc, než ten první - hlavní hrdinka už nebyla na začátku tak hrozně nepříjemně nesympatická tím, jak je vystrašená a skoro až hloupá a napsaný to taky není nějak hrozně. Jasně, na některých místech je ten jazyk celkem neohrabaný, ale příběh je zábavný, takže jako oddechovka je to dobré. Jen té romantiky (jaký opravdový kluk by kdy natáčel své holce nahrávku s tím, jak ji miluje, skládal jí písničky a pořád jí opakoval, jak je skvělá?) už tam na mě bylo někdy trochu moc. Takže za ten hrdinčin trochu naivní, dětinský a zkreslený pohled na svět (nejspíš i autorčin, protože některé věci tam podle mě prostě neseděly), ale za chytlavý a zábavný příběh bych dala tak tři a půl hvězdičky, takhle dávám čtyři.

Any27
16.04.2017

Ano...první díl byl o dost lepší, ale Pennyn svět budu navždycky milovat. Blogerka, fotografka a chodí z hvězdou...nic není ví cool (vážně. kdo jiný používá tolik toto slovo...než Zoe(lla)?!) Možná kvůli tomu dávám 5...(a nebo taky protože miluji Noaha, víme všichni, jak se teď choval, ale naštěstí kouzlo lásky přetrvalo i z prvního dílu!)
A taky se mi líbil konec!!!! :D

kkubelkova
12.03.2017

Nemohla jsem se od toho odtrhnout ❤ Je to fakt úžasná knížka a každému jí můžu doporučit :-)

Tofinka
18.02.2017

Super! Těším se na třetí díl...

Dakarianna
05.02.2017

Oproti prvnímu dílu rozhodně lepší! Byla zde konečně zápletka a hodně pomohla i změna v prostředí. Prvnímu dílu jsem dala dvě hvězdy, tomuhle dám tři, protože je to prostě průměrný holčičí románek, který má neuvěřitelně naivní konec.

andie6001
04.01.2017

Musím říct, že nejsem ani překvapená, ale ani zklamaná. Po pravdě jsem si toho moc od druhého dílu neslibovala, ale musím říct, že oproti prvnímu dílu jsem se začetla mnohem víc. Tomuto dílu nechyběla zápletka a děj byl možná i v jednu chvíli napínaví, i když docela předvídatelný. Až na konec příběhu, který byl na můj vkus až moc přeslazený, se mi tato kniha líbila a určitě doporučuji těm, kteří rádi sáhnou po romantické a odlehčené četbě.

JmenujiSeZuzla
12.12.2016

Neměla jsem možnost číst první díl,ale od kamarádky tak vím,co tam bylo. Kniha byla napsaná pěkně,ale ne nějak výjimečně.Ale nebyl to takový obyčejný román to ne. Děj mi přišel trošku přetažený za vlasy,ale budiž...pro mě to ale bylo zklamání,jelikož sama Zoe sleduji nějakou dobu a měla jsem velká očekávání. Ty se však nevyplnily.

ivca3710
14.11.2016

krása! Těším se na 3. díl!

Maysonnie
13.11.2016

Knížka byla dobrá, moc hezky se četla, děj byl propracovaný a už tam byla i zápletka, narozdíl od předchozího dílu. Takhle to bylo bohužel pouze do začátku konce.
Konec mě přišel hrozně naumělkovaný, nereálný, strašné klišé. Víc toho tu psát nebudu, abych neodradila ty, co si knihu chtějí přečíst :).

Glimmer
19.10.2016

Druhý díl už je mnohem propracovanější oproti prvnímu. Samozřejmě je to stále dost předvídatelné, ale je vidět, že se Zoella ve psaní zlepšuje. Bála jsem se, aby to nebylo jen o tom, jak jsou všichni šťastní, ale naštěstí v knize nastaly i nějaké zvraty a děj se vyvíjel. Pořád je to obyčejný romantický příběh, ale opět fajn čtení. :)
Hodnocení: 73 %

YouTube láska