Girl Online - Na turné

Girl Online - Na turné https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291177/bmid_girl-online-na-turne-W5T-291177.jpg 4 242 47

Girl Online série

Zdá se, že navzdory vzdálenosti, která je od sebe dělí, jsou Penny s Noahem pro sebe jako stvořeni. Vždyť nakonec ustáli i mediální smršť, která vypukla po Vánocích, když se bulvární média o jejich vztahu dozvěděla. Trápení jim způsobuje jen skutečnost, že se mohou vidět tak málo. A tak když Noah Penny pozve, aby s ním odjela na velké evropské turné, Penny má pocit, že její život už nemůže být báječnější. Jenomže brzy se ukáže, že cesta do Evropy nebude zdaleka taková idyla, jak si Penny původně myslela. Její Kluk z Brooklynu je v jednom kole a nemá na ni vůbec čas, ne každý z jeho týmu Pennyinu přítomnost na turné vítá s nadšením, a aby toho nebylo málo, někdo (že by nějaká Noahova žárlivá fanynka?) jí začne posílat výhružné e-mailové zprávy. Není divu, že netrvá dlouho, a Penny začne mít pocit, že život na turné není nic pro ni Stýská se jí totiž nejenom po domově a nejlepším příteli Elliotovi, ale i po jejím starém životě, ve kterém nepochybovala o tom, kým vlastně ve skutečnosti je Dokáže Penny po Noahově boku najít svou životní cestu, nebo je to úkol natolik těžký, že během jednoho dlouho očekávaného léta přijde o všechno?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Girl Online On Tour , 2015

andyval
07.08.2016 5 z 5

shrnu to rychle: kniha se mi strašně líbila a taky jsem (až zbyčetně moc) prožívala. Jsem docela naštvaná, že třetí díl v originále výjde teprve v listopadu (konkrétně 17.11.2016) a bude se jmenovat Girl online: going solo. Tady máte odkaz, kdybyste si náhodou chtěli přečíst anotaci v angličtině: https://www.amazon.co.uk/Girl-Online-Zoe-Zoella-Sugg/dp/0141372176
Za mě tedy 5 hvězdiček.

Zellda
31.07.2016 4 z 5

Předchozí díl jsem zhltla jedním dechem a z příběhu jsem byla unešená. Nevím jestli to je tím, že jsem o rok starší nebo stylem, kterým byla kniha napsána, ale nemohla jsem se do něj začíst tak jak jsem u hodně dobrých knih zvyklá. Tím nechci říct, že by se mi ten příběh nelíbil, prostředí rockového turné dělalo knihu něčím neobvyklou. Jen jsem spíš očekávala od děje víc.

kalinkacz
28.07.2016 4 z 5

Prostě wow! Zapomeňte na to, jak se vám nelíbil první díl, protože tenhle s ním nejde srovnávat! I pro ty z vás, kteří jste nečetli první díl je možné si přečíst tento, protože je to opravdu jen volné pokračování... Já sama jsem čekala podobnou plitkou nudu, jako loni, ale byla jsem naprosto překvapená... Kniha je čtivá, napínavá a roztomilá zároveň... Pořád se v ní něco děje... Na léto prostě MUSTHAVE!

lulu28501
17.07.2016 5 z 5

Je pravda že je spíš taková letní ta oddychová ale mě se i tak líbila.
Jen ten konec sem nějak moc nepochopila.
Oni se k sobě vrátily?P
Ale Alexioti mě potěšily.
Už se těším na poslední díl myslím že se jmenuje Girl Online in Solo,ale mrzí mě že víjde asi v angličtině až asi v zimě ale aspoň se mám na co těšit.
Doporučuji přečíst.

ElisR1
11.07.2016 4 z 5

Mnohem lepší, než předchozí díl. Ideální oddychové čtení na léto.

DariDerek
18.06.2016 4 z 5

Příjemná letní oddechovka, rozepsala jsem se v recenzi, kterou najdete v záložkách a každopádně je to kniha, která jste v patách prvnímu dílu. :) Líbila se mi :)

InFinito
14.06.2016 4 z 5

Dobře, bylo to možná kapičku přeslazené a hlavně předvídatelné, ale mně se to prostě líbilo.
Téma turné se mi zdá celkem originální. Postavy jsou skvělé. Hledání sebe sama není nic nového, ale přesto je to fajn. Poměrně často jsem se smála (ne že by to snad bylo mimořádně vtipné, ale vzhledem k tomu, že jsem skoro stejně stará jako Penny a i povahově jsme si podobné, nešlo se různým situacím nezasmát). A celkově mě to bavilo.
Vadila mi akorát ta již zmíněná předvídatelnost a lehká nereálnost (skvělí rodiče, kamarádi, kluk snů..), ale je to fajn oddechovka, velice čtivá, zábavná. Myslím, že se bude líbit i holkám, které moc nečtou.
A mimochodem, ta obálka je taky docela pěkná).

láska YouTube

Zoe Sugg