Girl Online

Girl Online https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241613/bmid_girl-online-fqN-241613.jpg 4 657 161

Girl Online série

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.... celý text

Žožik
23.10.2017 5 z 5

Typická holčičí romanťárna. Kniha se dobře četla, postavy byly sympatické, konec sice dost předvídatelný, ale i tak byla kniha pořád zábavná. Krásná nenáročná četba, přečteno během jednoho dne.

Andy82
18.10.2017 5 z 5

Sice mi je dvakrát tolik, co hlavní hrdince, ale přesto mě kniha hodně bavila a přečetla jsem ji velmi rychle. Je to milý a hezký příběh.

Anonym08
15.10.2017 4 z 5

Kniha mi v době vydání připadala skvělá. Když jsem se k ní ale po čase dostala, nebyla už tak dokonalá, jak mi kdysi připadala. Příběh je takový...až moc pohádkový. Přesně to, co jsem před pár lety zbožňovala. Teď už mi to jen přijde jako pohodové, zjednodušené čtení, které splňuje vše, co do dívčích románů patří. Celkově...překlad fajn, originál super a kniha upřímně rozhodně zajímavější, než její následující díl.

verca65
08.10.2017 4 z 5

Kniha je úžasná, taková moderní pro naši dobu.

KateTheBlogger
04.10.2017 5 z 5

Hlavní hrdinka je naprosto normální holka, která si na nic nehraje, píše si svůj blogm má skvělou rodinu, njelepší kamarád bydlí hned vedle, ále přeci jen přijde zvrat v ději :-) Knížka se mi líbila, byla čtivá a hlavní hrdinka Penny je sympaťanda.

Janpa
29.09.2017 5 z 5

Pozor! MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!!
Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to příběh o Popelce.
Obyčejná holka, se ztrapní před celou školou, a tak ji rodiče vezmou s sebou do New Yorku, kde potká super kluka, který je náhodou velmi slavný. Poté trocha napětí, a pak už jen šťastný konec. :)
HODNOCENÍ:
Kniha se mi líbila. Byla chytlavá a četla se velmi rychle. Za mě super. :D

ananascupcake
24.08.2017 5 z 5

Báječná, zábavná a romantická knížka pro dívky. Super oddychové čtení. Určitě si prečtu i pokračování :)

Zama
08.08.2017 5 z 5

Knížka se mi velice líbila. Všem doporučuji. Přečtena během tří dnů. :) Pro holky jako dělaná.

Andy242
12.07.2017 5 z 5

Nádherný a čtivý příběh pro holky :)

KaileyBlot
17.06.2017 5 z 5

No co k tomuhle říct? Prostě krásná, jednoduchá, vtipně napsaná a hlavně velmi čtivá knížka, kterou si nejde neoblíbit. Penny je prostě úžasná! A nejlepší na tom byla ta zápletka - zkrátka vám to aspoň něco dá o nebezpečí sociálních sítí. Za mě fakt pecka s epickým koncem!

Kačkaknihomol
15.06.2017 3 z 5

Kniha je tak jednoduchá a sladká, že jsem ji přečetla během dvou dnů. Je to strašně milá oddechovka a navíc tak zatraceně čtivá, že jsem ji nedokázala odložit. Musela jsem jí ale dát pouze tři hvězdičky, protože co si budeme nalhávat, byla celkem předvídatelná a v nějakých kapitolách mi přišlo, že autorka nemá co psát. Jsou to ale ty "dobré" tři hvězdičky.

PotterBara
10.06.2017 5 z 5

Tato knížka není pro lidi které nemusí románťárnu,protože tady ta romance přímo srší :D! Ale pokud jste jako já a máte v oblibě romance,tato knížka se vám určitě bude líbit :). Kniha se četla strašně rychle,úryvky z blogu jsou také úžasné i samotný děj je hezky vymyšlený. Rozhodně patří k oddechové četbě :).

dennie3
13.05.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná, připadala mi částmi možná až moc naivní, ale pro dospívající dívky asi musí být zábavná a v určitých směrech přínosná. Na konci byl zajímavý twist, ten se mi líbil. Popis úzkosti a rady, jak se s ní vypořádat, byly super.

bookwoman
07.05.2017 5 z 5

Omg!Naprosto skvělá kniha,která mě od začátku do konce bavila (kdo to měl stejně??)...Měla pěkný čtivý děj o Penny-holce,co dělá na každém kroku trapasy.V Americe si však najde Noaha-její spřízněnou duši(iniciační zápletku :) ).Až přijede domů do Británie,tak se stane něco,co už nebudu spojlerovat :) .Nejvíc se mi asi líbil ten konec,kdy se dá všechno do pořádku.Teď hned si musím přečíst i druhý díl.Všem holkám doporučuji :) .

A235711
29.04.2017 1 z 5

Panebože to byla ale kravina.

novakovaterka22
04.04.2017 5 z 5

Mně se knížka moc líbila. Já vím, že je určena spíše asi puberťačkám, ale mě ten pohádkový příběh se šťastným koncem hrozně bavil. Penny jako hlavní hrdinku jsem v hodně věcech chápala. Chtěla bych mít nejlepšího přítele jako je Eliot. Vážně jsem knížce nevytkla nic a, vše co mi přišlo trochu zvláštní tak tam prostě asi patřilo. Těším se na další díl :)

Fafyna
19.03.2017 4 z 5

Po knize jsem sáhla hlavně kvůli tomu, že je v angličtině a je jednoduchá - přidaná hodnota k jinak poměrně splachovacímu ději. A taky samozřejmě kvůli Zoelle, která je prostě fenoménem, ať už se to někomu líbí nebo ne. Musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Styl, kterým je kniha napsaná se mi nějak zalíbil (je možné, že mi připomínal styl Rowlingové?) a hlavní postavy mě neiritovaly tak, jak bych u náctiletých hrdinů očekávala. Za mě velké překvapení a myslím, že časem rozhodně sáhnu po dalších dílech.

Tofinka
18.02.2017 5 z 5

Úžasná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout a byla jsem ráda, že jsem po jejím přečtení měla při ruce druhý díl :D

malinkamajinka
16.02.2017 4 z 5

Stále netuším co si o té knize myslet. Je to klasický román... Ale doufám, že se brzy dostanu k druhému a třetímu dílu :)

1v8na
25.01.2017 3 z 5

Možné SPOILERY!!!
Po této knize jsem sáhla s tím, že potřebuju nějakou oddechovou četbu, u které si odpočinu a nebudu muset přemýšlet - ano, to moje očekávání naplnilo - to se musí uznat. Musím také uznat i to, že na to, že holka, která to psala, je stejně stará jako já - tak to vymyslela celkem dobře a má k těm -náctiletým hrdinům celkem blízko.
Na druhou stranu jsem už trošku na samotný vztah v knize pohlížela mým nynějším pohledem - což byla nejspíš ta největší chyba - protože mi tam vadila jedna zásadní věc a to, že si neujasnili představy o vztahu a nepovídali si o sobě, tak aby se o sobě něco dozvěděli a aby si mohli s klidným srdcem důvěřovat.
Jinak byl příběh celkem dobrý, kapitoly průměrně dlouhé a byl zde i dobrý font, kterž odlišuje, zda se jedná o sms zprávu či příspěvek na blog nebo klasickou kapitolu.
Neodradilo mě to od toho, abych si přečetla druhý díl.