Girl Online

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241613/girl-online-fqN-241613.jpg 3.7471

Girl Online (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Jota

Barik05
29.12.2017

Moc, moc hezké u téhle knihy jsem se nasmála a myslím že se zařadila k mým oblíbeným knihám. Doporučuji.

zuzkalist
05.12.2017

nejlepší :)

Žožik
23.10.2017

Typická holčičí romanťárna. Kniha se dobře četla, postavy byly sympatické, konec sice dost předvídatelný, ale i tak byla kniha pořád zábavná. Krásná nenáročná četba, přečteno během jednoho dne.

Andy82
18.10.2017

Sice mi je dvakrát tolik, co hlavní hrdince, ale přesto mě kniha hodně bavila a přečetla jsem ji velmi rychle. Je to milý a hezký příběh.

Anonym08
15.10.2017

Kniha mi v době vydání připadala skvělá. Když jsem se k ní ale po čase dostala, nebyla už tak dokonalá, jak mi kdysi připadala. Příběh je takový...až moc pohádkový. Přesně to, co jsem před pár lety zbožňovala. Teď už mi to jen přijde jako pohodové, zjednodušené čtení, které splňuje vše, co do dívčích románů patří. Celkově...překlad fajn, originál super a kniha upřímně rozhodně zajímavější, než její následující díl.

verca65
08.10.2017

Kniha je úžasná, taková moderní pro naši dobu.

KateTheBlogger
04.10.2017

Hlavní hrdinka je naprosto normální holka, která si na nic nehraje, píše si svůj blogm má skvělou rodinu, njelepší kamarád bydlí hned vedle, ále přeci jen přijde zvrat v ději :-) Knížka se mi líbila, byla čtivá a hlavní hrdinka Penny je sympaťanda.

Janpa
29.09.2017

Pozor! MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!!
Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to příběh o Popelce.
Obyčejná holka, se ztrapní před celou školou, a tak ji rodiče vezmou s sebou do New Yorku, kde potká super kluka, který je náhodou velmi slavný. Poté trocha napětí, a pak už jen šťastný konec. :)
HODNOCENÍ:
Kniha se mi líbila. Byla chytlavá a četla se velmi rychle. Za mě super. :D

ananascupcake
24.08.2017

Báječná, zábavná a romantická knížka pro dívky. Super oddychové čtení. Určitě si prečtu i pokračování :)

Zama
08.08.2017

Knížka se mi velice líbila. Všem doporučuji. Přečtena během tří dnů. :) Pro holky jako dělaná.

Andy242
12.07.2017

Nádherný a čtivý příběh pro holky :)

Michaelka29
01.07.2017

Za mě opravdu perfektní. Styl této knihy jsem nikdy neměla ráda, ale Zoe je prostě jednička, a tak jsem neodolala.

KaileyBlot
17.06.2017

No co k tomuhle říct? Prostě krásná, jednoduchá, vtipně napsaná a hlavně velmi čtivá knížka, kterou si nejde neoblíbit. Penny je prostě úžasná! A nejlepší na tom byla ta zápletka - zkrátka vám to aspoň něco dá o nebezpečí sociálních sítí. Za mě fakt pecka s epickým koncem!

Kačkaknihomol
15.06.2017

Kniha je tak jednoduchá a sladká, že jsem ji přečetla během dvou dnů. Je to strašně milá oddechovka a navíc tak zatraceně čtivá, že jsem ji nedokázala odložit. Musela jsem jí ale dát pouze tři hvězdičky, protože co si budeme nalhávat, byla celkem předvídatelná a v nějakých kapitolách mi přišlo, že autorka nemá co psát. Jsou to ale ty "dobré" tři hvězdičky.

PotterBara
10.06.2017

Tato knížka není pro lidi které nemusí románťárnu,protože tady ta romance přímo srší :D! Ale pokud jste jako já a máte v oblibě romance,tato knížka se vám určitě bude líbit :). Kniha se četla strašně rychle,úryvky z blogu jsou také úžasné i samotný děj je hezky vymyšlený. Rozhodně patří k oddechové četbě :).

dennie3
13.05.2017

Kniha nebyla špatná, připadala mi částmi možná až moc naivní, ale pro dospívající dívky asi musí být zábavná a v určitých směrech přínosná. Na konci byl zajímavý twist, ten se mi líbil. Popis úzkosti a rady, jak se s ní vypořádat, byly super.

bookwoman
07.05.2017

Omg!Naprosto skvělá kniha,která mě od začátku do konce bavila (kdo to měl stejně??)...Měla pěkný čtivý děj o Penny-holce,co dělá na každém kroku trapasy.V Americe si však najde Noaha-její spřízněnou duši(iniciační zápletku :) ).Až přijede domů do Británie,tak se stane něco,co už nebudu spojlerovat :) .Nejvíc se mi asi líbil ten konec,kdy se dá všechno do pořádku.Teď hned si musím přečíst i druhý díl.Všem holkám doporučuji :) .

A235711
29.04.2017

Panebože to byla ale kravina.

novakovaterka22
04.04.2017

Mně se knížka moc líbila. Já vím, že je určena spíše asi puberťačkám, ale mě ten pohádkový příběh se šťastným koncem hrozně bavil. Penny jako hlavní hrdinku jsem v hodně věcech chápala. Chtěla bych mít nejlepšího přítele jako je Eliot. Vážně jsem knížce nevytkla nic a, vše co mi přišlo trochu zvláštní tak tam prostě asi patřilo. Těším se na další díl :)

Fafyna
19.03.2017

Po knize jsem sáhla hlavně kvůli tomu, že je v angličtině a je jednoduchá - přidaná hodnota k jinak poměrně splachovacímu ději. A taky samozřejmě kvůli Zoelle, která je prostě fenoménem, ať už se to někomu líbí nebo ne. Musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Styl, kterým je kniha napsaná se mi nějak zalíbil (je možné, že mi připomínal styl Rowlingové?) a hlavní postavy mě neiritovaly tak, jak bych u náctiletých hrdinů očekávala. Za mě velké překvapení a myslím, že časem rozhodně sáhnu po dalších dílech.

Tofinka
18.02.2017

Úžasná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout a byla jsem ráda, že jsem po jejím přečtení měla při ruce druhý díl :D

malinkamajinka
16.02.2017

Stále netuším co si o té knize myslet. Je to klasický román... Ale doufám, že se brzy dostanu k druhému a třetímu dílu :)

1v8na
25.01.2017

Možné SPOILERY!!!
Po této knize jsem sáhla s tím, že potřebuju nějakou oddechovou četbu, u které si odpočinu a nebudu muset přemýšlet - ano, to moje očekávání naplnilo - to se musí uznat. Musím také uznat i to, že na to, že holka, která to psala, je stejně stará jako já - tak to vymyslela celkem dobře a má k těm -náctiletým hrdinům celkem blízko.
Na druhou stranu jsem už trošku na samotný vztah v knize pohlížela mým nynějším pohledem - což byla nejspíš ta největší chyba - protože mi tam vadila jedna zásadní věc a to, že si neujasnili představy o vztahu a nepovídali si o sobě, tak aby se o sobě něco dozvěděli a aby si mohli s klidným srdcem důvěřovat.
Jinak byl příběh celkem dobrý, kapitoly průměrně dlouhé a byl zde i dobrý font, kterž odlišuje, zda se jedná o sms zprávu či příspěvek na blog nebo klasickou kapitolu.
Neodradilo mě to od toho, abych si přečetla druhý díl.

barunka.p
31.12.2016

Četla jsem to hlavně kvůli autorce Zoe Sugg. Kniha pěkná, oddechová. Typický dívčí román především pro 10-16 let. Nebyla jsem nadšená, ale ani zklamaná. Těším se na další díl.

Market = )
29.12.2016

Knížku jsem četla neplánovaně kvůli čtenářský výzvě, když už jsem věděla, že P.S. z knihovny do konce roku prostě už mít nebudu. A jsem moc mile překvapená (ač samozřejmě už nejsem cílová skupina). Mám ráda rodinu Penny i všechny další "důležitý" postavy, bylo bezva, jak byla knížka vlastně i trochu vánoční. A Zoe mám mimochodem taky moc ráda :-).

Emíša
25.12.2016odpad!

Nešlo to dočíst.

Dakarianna
23.12.2016

Nebýt slavného jména autorky, kniha by se (podle mě) určitě takhle dobře neprodávala. Je to kýčovité, předvídatelné a třeba popisy jsou strašně jednoduché. Celé mi to přijde jako průměrný Wattpad... Kniha byla čtivá, ale postavy mi byly nesympatické, nešlo se do žádné vžít. Druhý díl si přečtu jen protože jsem ho dostala.

BlackBunny
11.12.2016

Nemám moc ráda přeslazené příběhy s hvězdičkovou budoucností a pocitem, že život je lehký, a všechno jde snadno, proto mě kniha moc nezaujala. Čekala jsem od Zoe příběh přesně tohoto typu, ale až tak moc slaďoučký jsem ho opravdu nečekala. Nechci knihu zbytečně hanit, určitě by se na ní našlo něco originálního a hezkého! Proto chci jen dodat, že tohle je pouze můj názor :D a ne každý ho musí mít stejný :D
--bb--

monita333
27.11.2016

Docela mě mrzí, že mohu dát jen 5 hvězdiček, protože tahle kniha by si jich zasloužila mnohem víc :D Ne opravdu, získala si mě hned jak jsem ji otevřela. Hrozně jsem sympatizovala s hlavní hrdinkou Penny, jsme si docela podobné, až na to, že jsem nikdy nezažila takové hrůzy jako ona (jako ukázat všem své spodní prádlo, nebo být středem mezinárodního "skandálu"). Obdivovala jsem ji za to, jak se se vším dokázala vypořádat. Sice ten konec už byl docela průhledný, jako že už pár stránek dopředu víte jak to skončí, ale to nevadí. Pořád lepší než špatný konec, ne? Penny mě v mnoha ohledech inspirovala, jako bych se sama stala fanynkou jejího blogu. Rozhodla jsem se si některé její rady vzít k srdci. Opravdu skvělá knížka, zvláště na tuto dobu, kdy už se blíží Vánoce. Už se moc moc těším, až si přečtu i druhý díl. Aspoň už "Ježíšek" ví, co mi má dát. :DD

daniela58
24.11.2016

Kniha byla fajn,taková jednodušší.Po druhé už asi po ní nešahnu..Ale dokoupím si druhý díl,abych věděla jak to dopadne.