Gentlemanovy tajné touhy

Gentlemanovy tajné touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167602/gentlemanovy-tajne-touhy-167602.jpg 4 133 28

Girl-bachelor série

Věděl, co je jeho rodová povinnost. Ale nemohl popřít, co cítí... Marie Martingaleová vyrůstala jako dcera kuchaře na panském sídle, vždy srozuměna s tím, do jaké společenské vrstvy patří a jaký život ji čeká. Nemohla tušit, že v sedmnácti se do ní zamiluje mladší syn domácího pána! Tajný sňatek je už na spadnutí, ale v té chvíli zakročí starší bratr Filip. Přece si kuchařova dcera nemůže vzít šlechtice! Přesvědčen o své pravdě Filip chystaný sňatek překazí. Uplyne dlouhých dvanáct let a Marie hledá místo, kde by si mohla zřídit vlastní pekárnu. Náhoda tomu chtěla, aby zvolila prostory v sousedství Filipova domu. Po letech se nečekaně potkávají – ona, které zhatil štěstí, a on, který... který v ní nachází zalíbení. Filip si to ale odmítá připustit: takový nerovný vztah, co by tomu řekli ostatní? Jak ale plyne čas, ve Filipově srdci začnou převažovat city nad smyslem pro rodovou povinnost. Podléhá Mariinu kouzlu stále víc a jednoho dne ji požádá o ruku. K jeho úžasu však Marie odmítá – a Filip pochopí, že ji bude muset o upřímnosti své lásky přesvědčit způsobem, jaký by mu byl ještě nedávno zcela proti mysli...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Secret Desires of a Gentleman , 2008

dubakm
16.09.2014 4 z 5

Milá, čtivá, ale s jednou závažnou chybou. Mohl by, prosím, příště vydavatel ke knize zabalit i ty dle popisu úžasné čokoládovo-mátové koláčky ? :-))) My, čtenáři, by jsme to určitě ocenili a mohli si pak naplno vychutnávat i tu romantickou polevu kolem :-)

miruska1
31.08.2014 5 z 5

Tato časť sa mi z tejto serie zatiaľ pačila najviac.

SindyEM
10.08.2014 5 z 5

Opäť historická romantická oddychovka. Druhá vec, ktorú som od autorky čítala a zatiaľ som veľmi spokojná.

liletka_a
14.06.2014 5 z 5

Rozhodně zatím nejlepší kniha, co jsem od Laury četla! Jsem ráda, že jsem jí četla hned po druhém díle: Pletichy krásného vévody, protože ta se jí moc nepovedla. Zato tato si zaslouží všech pět hvězdiček! Utvrdila mě v tom, že budu číst i další knihy od této úžasné spisovatelky! :) Marie byla opravdu skvělá. Upřímná, zábavná a velmi umíněná. :) A Filip? Kdo by si toho snobského, lehce pedantského krasavce nezamiloval? Jejich společné scény stály opravdu za to, nádherná chemie mezi nimi panovala a už dlouho se mi nestalo, že bych se do příběhu zahloubala hned na začátku! :) Přečteno za jednu noc a jedno ráno, jen mě mrzí, že mi to tak rychle uteklo. ;) Doporučuji k přečtení, opravdu za to stojí. :))

Stazie
28.05.2014 5 z 5

Úžasna kniha. Lehce se čte a krásně si u ni odpočinete. Chvilkami je napínavá a pod konec VELMI zajimavá. Doporučuji ji přečist !

modranka
28.03.2014 5 z 5

Tretia časť série bola podľa môjho názoru opäť za 5 hviezdičiek. Hlavná hrdinka bola cukrárka a často som sa pri čítaní pristihla, že by som rada ochutnala jeden jej koláčik. Najmä ten pokazený s mätovou polevou, pri ktorom dostala svoj prvý skutočný bozk. Charakteristiky hlavných postáv boli spracovaná do najmenších podrobností, pritom opisy neunavovali, dej sa hrnul dopredu. Po prečítaní som si uvedomila, že som nepreskočila ani jednu vetu. Kniha sa dá prečítať za jeden večer. Autorka nás vôbec neunavovala dejom z minulých častí, zrejme predpokladala, že si všetci prečítame sériu postupne. To by som aj odporučila, ale nie je to nutné. Každá časť je samostatná, predchádzajúci hrdinovia sa stretávajú len náhodne, do deja nezasahujú.

malazluta
24.01.2014 3 z 5

Pěkný příběh, sympatické postavy - hlavně Filip:-) Těším se na další knihy této autorky.

machrus
18.11.2013 4 z 5

Musim rict,ze se mi 3.dil moc libil.To ze dva bratri miluji jednu zenu a presto spolu dokazou vychazet.Starsi ji radeji uplati aby odesla z jejich zivota.Po 12 letech se vsak znovu vsichni setkavaji a zjistuji ze vse bylo jinak...a nebo bylo vse stejne ale teprve ted si uvedomuji pravdu.Nebyl to spatny pribeh.