Příliš krátký provaz

Příliš krátký provaz https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326102/bmid_prilis-kratky-provaz-On8-326102.jpg 4 204 66

Gibson Vaughn série

Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší kamarádka z dětství, zachycena v době, kdy už se pohřešovala, pouští se do vlastního pátrání. Jenomže podle všeho není jediný, kdo se o osud ztraceného děvčete začne znovu zajímat… Vynikající, akcí nabitý politický thriller!... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Short Drop , 2015

Ewik
17.03.2017 5 z 5

Skvěla volba! Už jsem potřebovala změnu, a tak jsem sáhla po tomto parádním thrilleru z prostředí vysoké politiky a expertů přes počítače. Začíst se opravdu nedá žádnou práci. Svět nul a jedniček je neskutečně fascinující a dokáže vydat všechna tajemství, je to skoro až děsivé. Hlavní hrdina Gibson, je sympaťák, rozjíždí nebezpečnou hru a v patách má silné soupeře, kteří jdou přes mrtvoly. Nepříjemná vyhlídka.

Nádherně zamotané, vysoce chytlavé a strhující dobrodružství s velmi překvapivým rozuzlením, které ale mohlo být víc vygradované. Prolínání vedlejších linek bylo přirozené a nenásilné, vše se pěkně doplňovalo a zapadlo na správné místo.

Oddanost a loajalita až za hrob, to je oč tu běží.

Můžu jen doporučit, užila jsem si každou stránku.

Zoy
10.03.2017 4 z 5

Kniha byla napínavá, velmi dobře se četla

Ajinka126
20.02.2017 4 z 5

Je to velmi dobrý thriller. Za dektektivku bych to neoznačila. Nicméně - na začítku jsem se cítila jako ztracené dítě na nádraží, které netuší, kam jít, na koho se obrátit, a tak jen stojí a čeká, jestli si pro něj někdo přijde... Abych to vysvětlitla - začátek byl pro mě velmi chaotický. Neustálé střídání postav a dějů. Tento postup mi v knihách nevadí, ale tady to bylo velmi nešikovné. Nedostala jsem šanci hned na začátku "navázat pouto" s hlavním hrdinou. Který je ve finále skvělý. Prvních 70 stran jsem se do čtení spíš přemlouvala. Pak jsem to děj hltala a užívala si ho. Knihu bych si ale koupila znovu. Takže za mě ano. Jen se na začátku nenechte odradit..

honza9831
18.02.2017 5 z 5

Hodně dobrý příběh. Zaplétalo se to až do samotného konce. Konec byl na mne trochu mírný, protože ten příběh by si určitě zasloužil trochu bouřlivější ukončení. Každopádně vynikající kniha.

Fajťák
15.02.2017 4 z 5

Bál jsem se, že příběh uneseného dítěte bude příliš předvídatelný a nudný, ale musím přiznat, že v podání tohoto autora jsem se nenudil ani vteřinu. Příběh je poutavý od začátku až do konce, závěr je neočekávaný a vícero rovin, na kterých se celý příběh odehrává dává příběhu ten správný tón. Za mě jednoznačně knížka, která by neměla chybět ve vaší knihovničce.

kneslova
10.02.2017 4 z 5

Slušná kniha, pro mne spíše se klonící k lepšímu průměru. Ale hlavní hrdina sympaŤák a druhá polovina knihy to trochu vyspravila.

detektivní a krimi romány intriky hackeři krimi pohřešovaní zmizení lidí

Matthew FitzSimmons
americká, 1970
2017  79%Příliš krátký provaz
2019  72%Otrávené pírko

Kniha Příliš krátký provaz je v