Ghúlmošky se chtějí bavit

Ghúlmošky se chtějí bavit https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178032/bmid_ghulmosky-se-chteji-bavit-178032.jpg 4 30 3

Monster High. Ghúlmošky série

Nová MONSTER parta je opět tu! Rochelle Goylová, Venus McFlytrapová a Robecca Steamová se po prázdninách vracejí na Monster High. Přestože se nikomu evidentně nechce vzpomínat na události z prvního pololetí, tři ghúlmošky se za to, že celou školu zachránily, stanou členkami Klubu strašilek a plně se zapojí do místních aktivit. Rochelle doučuje trolly, Robecca trénuje skřípot i méně nadané studenty a Venus zakládá spolu s Lagoonou kompost. Navíc se všichni připravují na Čarodějnickou dráp show. Jenže potom Rochelle při hodině Průzkumu katakomb objeví panenku zkázy, ve které je schovaná zpráva s varováním. A ve strašjídelně a jinde po škole se začnou objevovat bílé kočky, které podle pověry nosí příšerám smůlu. Monster High je zjevně opět v ohrožení!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Ghoulfriends Just Want to Have Fun , 2013

Twoo
Twoo
16.02.2024 odpad!

Kdyz pominu, ze se v knizce prakticky dejove nic nestalo, tak je to naprosto priserne napsane. I jako dospela jsem s tim mela problem, neumim si predstavit, jak to cte a hlavne chape dite na 1. stupni ZS. Docetly jsme vylozene na silu.

mataaskorice
mataaskorice
14.10.2020 3 z 5

Tak jako u předchozího dílu - četla jsem s dcerou a úplně to není náš šálek kávy. Když pominu moje dospělácké představy o literatuře pro děti, pořád tu je devítiletá dcera, kterou knížka nijak extra nebavila. Zatímco první díl je napínavý tak nějak průběžně, dvojka je taková línější, nestane se v ní dohromady nic extra a když už v závěru naskočí poměrně slušné napětí, tak text končí větou "Pokračování příště". No jo no, tak to holt někde budeme muset další díly splašit, když už se nám ten děj začal konečně rýsovat :-)

Lucius30
Lucius30
24.06.2020 5 z 5

Napínavý příběh s krásnými obrázky. Doporučuji všem milovníkům Monster High.

Gitty Daneshvari
americká, 1982
2013  81%Ghúlmošky navždy
2013  83%Ghúlmošky se chtějí bavit
2014  83%Ghúlmošky na věky věků
2014  83%Co je ta ghúlmoška zač?
2015  100%Kniha ghúlovin

Kniha Ghúlmošky se chtějí bavit je v